O mne a bižutérii

VÍTAM VÁS NA MOJEJ STRÁNKE MODRÝ PÁV. :) SOM VEĽMI RADA, ŽE STE ZAVÍTALI DO MÔJHO "OBCHODÍKA" S BIŽUTÉRIOU. MOJE MENO JE ANDREA MOLLEKOVÁ, MÁM DVE DETI, PARTNERA A PSA A ZAĽUBU V MÓDE A JEJ SLEDOVANÍ. PO MATERSKÝCH DOVOLENKÁCH SOM SA ROZHODLA, ŽE SI OTVORÍM ESHOP S BIŽUTÉRIOU. NIE SVOJOU VLASTNOU, TAK KREATÍVNA "BOHUŽIAĽ PRE MŇA" NIE SOM. :), ALE NAŠLA SOM ZNAČKU A ICH PONUKU A TÁ MA VEĽMI OSLOVILA. CELÁ PONUKA NA STRÁNKE JE OD ZNAČKY "BY DZIUBEKA".

 FIRMA BY DZIUBEKA EXISTUJE OD ROKU 2006. JEJ NÁZOV POCHÁDZA OD MENA A PRIEZVISKA MAJITEĽKY - ANNY DZIUBEK - HLAVNEJ NÁVRHÁRKY BIŽUTÉRIE A UMELECKEJ RIADITEĽKY. BY DZIUBEKA JE 100% POĽSKÁ ZNAČKA, KTOREJ DIZAJN BIŽUTÉRIE JE OZNAČOVANÝ AKO MODERNÝ, KREATÍVNY A ORIGINÁLNY. TÚTO BIŽUTÉRIU EXPORTUJÚ AJ DO MNOHÝCH KRAJÍN EU, RUSKA, AMERIKY, AUSTRÁLIE A INÝCH.

MODERNÝ DIZAJN, BOHATÁ FAREBNOSŤ A AKTUÁLNE MÓDNE TRENDY - TO JE PODSTATA BIŽUTÉRIE BY DZIUBEKA. KAŽDÚ SEZÓNU PRINÁŠA FIRMA POD SVOJOU ZNAČKOU NOVÉ KOLEKCIE. "CHCEME, ABY NAŠA BIŽUTÉRIA BOLA DOSTUPNÁ PRE KAŽDÚ ŽENU, KTORÁ CHCE SKRÁŠLIŤ SVOJ ZOVŇAJŠOK, ALEBO SI DOPRIAŤ ŠPECIÁLNU MALIČKOSŤ " - HOVORÍ MAJITEĽKA ANNA DZIUBEK.  
RÔZNE KOLEKCIE SÚ PRIPRAVENÉ PRE NÁROČNÉ KLIENTKY A SÚ INŠPIROVANÉ SÚČASNÝMI TRENDAMI ZO SVETOVÝCH MÓL. ZNAČKA SA ZAMERIAVA NA ŽENY VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ. BIŽUTÉRIU BY DZIUBEKA NOSIA BLÁZNIVÉ NÁSŤROČNÉ, KTORÉ SA BAVIA MÓDOU, DVADSAŤROČNÉ, KTORÉ OCENIA ORIGINALITU, BIZNISŽENY, KTORÉ HĽADAJÚ DOPLNKY DO PRÁCE A AJ ZRELÉ ŽENY, KTORÉ SI VYBERAJÚ DOPLNKY NA VEČERNÉ PRECHÁDZKY.   

JA VERÍM, ŽE AJ VÁS ZAUJMÚ JEDNOTLIVÉ MODELY (LEBO SÚ FAKT KRÁSNE :), JA SAMA SOM PODĽAHLA A UŽ MÁM NIEKOĽKO KÚSKOV :) ) A NÁJDETE SI NIEČO PRE SEBA, ALEBO AJ SVOJICH BLÍZKYCH. JA AKO PREDÁVAJÚCA SA SNAŽÍM O TO, ABY VŠETCI ZÁKAZNÍCI BOLI SPOKOJNÍ A VYCHÁDZAM IM MAXIMÁLNE V ÚSTRETY, PRETOŽE NA PRVOM MIESTE U MŇA JE SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK, KTORÝ SA RÁD VRÁTI A NAKÚPI OPÄŤ.

TAK SI UVARTE KÁVU, VYLOŽTE NOHY A PEKNE V POHODLÍ DOMOVA SA NECHAJTE VTIAHNUŤ DO SVETA MÓDY S BIŽUTÉRIOU. :)