12.07.2017 | Modrypav.sk

VEDELI STE? . . .

blog

VEDELI STE, AKÉ NÁUŠNICE SÚ TERAZ V KURZE? AK NIE, TAK TO POĎME NAPRAVIŤ. :)  TAK AKO MINULÚ SEZÓNU KRAĽOVALI NÁHRDELNÍKOM OBOJKY A PREVALCOVALI  VŠETKY OSTATNÉ NÁHRDELNÍKY, TAK TENTO ROK V BIŽUTÉRII PREBERAJÚ NADVLÁDU VÝRAZNÉ NÁUŠNICE SO STRAPCAMI, ASYMETRICKÉ A S VEĽKÝMI KAMEŇMI, KTORÉ SÚ TAK VÝSTREDNÉ, ŽE PERFEKTNE ZVÝRAZNIA KAŽDÝ OUTFIT. 

POĎME SA POZRIEŤ, KTORÉ BY NEMALI CHÝBAŤ VO VAŠICH ZBIERKACH.

AK STE V MINULOSTI NOSILI MINIMALISTICKÉ NÁUŠNICE, TAK TENTO ROK IM ODZVONILO. SAMOZREJME NA BEŽNÉ NOSENIE SÚ STÁLE PERFEKTNÉ, ALE AK VYRAZÍTE DO SPOLOČNOSTI, KDE CHCETE BYŤ STREDOBODOM POZORNOSTI, MUSÍTE SI UŠI OZDOBIŤ ÚPLNE INOU BIŽUTÉRIOU. TOHTOROČNÝM TRENDOM DOMINUJE TROJICA : STRAPCE, ASYMETRIA A KAMENE. POZOR VŠAK NA TO, ŽE NEHĽADÁTE VŠETKY TRI TRENDY V JEDNOM, KEĎŽE SÚ TAK VÝRAZNÉ, NOSIA SA PO JEDNOM.

TRENDY TROJICE

NÁUŠNICE SO STRAPCAMI SÚ PREDOVŠETKÝM PRE ODVÁŽNE ŽENY, ŽIADNE MINISTRAPCE V NEVÝRAZNÝCH FARBÁCH SA NEPOČÍTAJÚ. SIAHNITE PO PESTRÝCH FARBÁCH, KTORÉ SÚ AKO STVORENÉ K LETNÝM ŠATÁM. AK SA NEBOJÍTE PRITIAHNUŤ POZORNOSŤ NA SVOJU TVÁR, KĽUDNE MÔŽETE NOSIŤ NÁUŠNICE SO STRAPCAMI AJ CEZ DEŇ. NEMUSIA BYŤ NUTNE LEN VEČERNOU ZÁLEŽITOSŤOU. 

VEČER SÚ IDEÁLNOU VOĽBOU NÚŠNICE S VÝRAZNÝMI FAREBNÝMI KAMEŇMI. KU KTORÝM, KEĎ SI ZVOLÍTE JEDNOFAREBNÉ KOKTEJLOVÉ ŠATY, BUDETE ZA HVIEZDU. NA ROZDIEL, OD STRAPCOVÝCH NÁUŠNÍC ICH NEKOMBINUJTE SO ŠPORTOVÝMI OUTFITMI. K DŽÍNSOM A TENISKÁM SA VÝRAZNÉ KAMENE A ICH LESK PROSTE NEHODIA.

POSLEDNÝM HORÚCIM TRENDOM JE UŽ SPOMÍNANÁ ASYMETRIA. NEHĽADAJTE V TOM NIČ ZLOŽITÉ, JEDNODUCHO JEDNA NÁUŠNICA VYZERÁ INAK AKO TÁ DRUHÁ. NO PREDSA ICH SPÁJA ASPOŇ JEDEN DROBNÝ DETAIL, BUĎ ROVNAKÁ FARBA KAMEŇA, ALEBO ROVNAKÁ FARBA KOVU. ASYMETRICKÉ NÁUŠNICE MÔŽETE NOSIŤ K AKÉMUKOĽVEK OUTFITU, LEN JE NUTNÉ ROZOZNAŤ, KTORÉ Z NICH SA K ČOMU HODÍ. AK SI KÚPITE VÝRAZNÉ VISIACE NÁUŠNICE S VEĽKÝM KAMEŇOM, K OBYČAJNÉMU BAVLNENÉMU TRIČKU, TO NEBUDE VEĽMI OK. :)