06.08.2017 | Modrypav.sk

V RYTME SAFARI

blog

KHAKI, PIESKOVO - BÉŽOVÁ, BIELA A HNEDÁ TO SÚ FARBY CHARAKTERISTICKÉ PRE ŠTÝL SAFARI. POVINNÉ SÚ ZVIERACIE MOTÍVY - ELEGANTNÝ PANTER, HADIA POTLAČ A PRÍRODNÉ TKANINY - ĽAN, RAFIA A SEMIŠ. TO JE VLASTNE "LOOK" Z FILMU INDIAN JONES. :)

POĎME SA BLIŽSIE POZRIEŤ NA ŠTÝL TROPICKEJ SAVANNY - KDE SA DÁ ÚŽASNE EXPERIMENTOVAŤ V MÓDE - VYZERAŤ SKVELE A ZÁROVEŇ ELEGANTNE AJ POČAS DOVOLENKY V MESTSKEJ DŽUNGLI.

 

NEMUSÍTE CHODIŤ DO KENE, ABY STE MALI LOOK AKO DIEVČA ZO SAVANNY. AKO TO UROBIŤ A PREDOVŠETKÝM AKÁ BIŽUTÉRIA SA HODÍ DO TAKÉHOTO STYLINGU? TAK TU SÚ NÁVRHY:

 

1. NÁHRDELNÍKY

NÁHRDELNÍKY Z KOLEKCIE "ETNO" SÚ IDEÁLNE DO ŠTÝLU SAFARI. NÁJDETE TU CHOKERY SO STRAPCAMI, AKO AJ NÁHRDELNÍKY V PODOBE GOLIERA ZDOBENÉHO KRYŠTÁLMI A RETIAZKOVÝMI STRAPCAMI. SÚ DOSTUPNÉ V ODTIEŇOCH BÉŽOVEJ A ODTIEŇOCH HNEDEJ, TEDA TAKÉ AKÉ ŠTÝL SAVANNA VYŽADUJE - BUDÚ VYZERAŤ SKVELE Z NEUPRAVENOU KOŠEĽOU A KHAKI SEMIŠOVOU SUKŇOU.

 

 

2. NÁUŠNICE

ODPORÚČAM NAJMÄ MODELY VYROBENÉ Z PRÍRODNÉHO PERIA, KTORÉ VYZERAJÚ ÚŽASNE V STYLINGU "ARMY". DO TOHO SANDÁLKY Z HNEDEJ KOŽE A KABELKA SO STRAPCAMI. LOOK V ŠTÝLE CHLOE!

 

 

3. NÁRAMKY

VYROBENÉ Z VELÚRU, SKLENENÝCH KRYŠTÁLOV SO STRAPCAMI NÁRAMKY Z KOLEKCIE "ETNO" BUDÚ VYZERAŤ BLÁZNIVO S BÉŽOVÝMI NOHAVICAMI, ĽANOVOU KOŠEĽOU A SLAMENÝM KLOBÚKOM. ALEBO VEZMITE SI RUČNE TKANÉ NÁRAMKY VO FARBÁCH - ZLATEJ, HNEDEJ A BIELEJ.

 

STE PRIPRAVENÉ NA MÓDNE SAFARI? TAK ŠŤASTNÝ LOV :)