10.10.2016 | Modrypav.sk

UMELECKÉ VIBRÁCIE

blog

NA MODROM PÁVOVI NÁJDETE AJ BIŽUTÉRIU V UMELECKOM ŠTÝLE. AUTORKA TEJTO KOLEKCIE SA INŠPIROVALA  SLÁVNOU SECESNOU ARCHITEKTÚROU OD ANTONIA GAUDIEGA, KVETINOVÝMI ILUSTRÁCIAMI AUBREY BEARDSLEY A EXPRESÍVNYM UMENÍM DVADSIATEHO STOROČIA V CELEJ SVOJEJ KRÁSE.

 

 

PRSTENE NEPRAVIDELNÝCH, PEVNEJŠÍCH TVAROV, VYROBENÝCH ZO SKLENENÝCH KRYŠTÁLOV SÚ LAHÔDKOU PRE MILOVNÍKOV JEDINEČNEJ BIŽUTÉRIE. PALETA FARIEB KOVU V ODTIEŇOCH HEMATIT A ZLATA POTEŠÍ NEJEDNU MILOVNÍČKU TOHOTO ŠTÝLU.

 

 

MEDZI NÁHRDELNÍKMI NÁJDETE KVETINOVÉ MOTÍVY, GEOMETRICKÉ PRÍVESKY, KTORÉ VISIA NA NIEKOĽKÝCH RETIAZKACH, SKLENENÉ KRYŠTÁLY AJ AKRYLOVÉ PERLY....AJ NÁHRDELNÍK S MOTÝLOM! TÁTO BIŽUTÉRIA SPOLU S BIELOU KOŠEĽOU, ČIERNYM ROLÁKOM ČI BAVLNENÝM TRIČKOM ZÍSKA "WAW" VEĽKOLEPÝ EFEKT!

 

MÔŽETE SI BYŤ ISTÉ, ŽE TAKÉTO ORIGINÁLNE NÁUŠNICE STE UŽ DÁVNO NEVIDELI. DOPLNENÉ KRYŠTÁLIKMI, ALEBO DROBNÝMI KORÁLIKMI V ODTIEŇOCH ŠEDEJ, VZHĽADOM PRIPOMÍNAJÚCE STARÝ ŠPERK - JE TO JEDNODUCHO PERFEKTNÁ BIŽUTÉRIA PRE UMELECKÝCH "FAJNŠMEKROV".

 

 

 

NÁRAMKY Z TEJTO KOLEKCIE VYNIKAJÚ NONŠALNTNOU ASYMETRIOU. POTEŠENIE Z NOSENIA MÔŽU MAŤ TAK MLADŠIE AKO AJ ZRELÉ ŽENY - TÁTO BIŽUTÉRIA JE NOSITEĽNÁ NA 1000 SPÔSOBOV!

 

 

AK MÁTE RADI POZORUHODNÉ DOPLNKY A CHCETE PREKVAPIŤ INÝCH SVOJIM JEDINEČNÝM ŠTÝLOM, PERFEKTNE STE SA TRAFILI. :) V PONUKE TEJTO KOLEKCIE NÁJDETE URČITE NIEČO PRE SEBA.