15.06.2017 | Modrypav.sk

TRENDY: ŠATY NA JEDNO RAMIENKO - ČO S NIMI NOSIŤ?

blog

V MINULOM ROKU BOLI SKUTOČNÝM HITOM LETNÉ ŠATY "OFF SHOULDER" - ODHAĽUJÚCE RAMENÁ. V TEJTO SEZÓNE IDE MÓDA O KROK ĎALEJ A NÁVRHÁRI NÁM POÚKAJÚ VIAC AVANTGARDY - ČIŽE ŠATY NA JEDNO RAMIENKO. NIE SÚ PRAKTICKÉ, ALE PRIDAJÚ STYLINGU MAXIMÁLNY SEX-APPEAL. AKO ICH NOSIŤ?

 

 

TESNÉ ŠATY NA JEDNO RAMIENKO KRÁSNE ZDÔRAZŇUJÚ ŽENSKÉ KRIVKY A BUDÚ EŠTE VIAC "DRAVÉ" V SPOLOČNOSTI VHODNEJ BIŽUTÉRIE. ZVOĽTE GEOMETRICKÉ NÁUŠNICE HVIEZDY, KTORÉ NÁJDETE NA STRÁNKE V TROCH VARIANTOCH - VEĽKÉ HVIEZDY, TRI HVIEZDY RÔZNYCH VEĽKOSTÍ A NAJMENŠIE VISIACE. K TOMU STAVTE NA VÝRAZNÝ OČNÝ MAKE-UP - A STANETE SA ROCKOVOU PRINCEZNOU KAŽDEJ LETNEJ PARTY! TENTO ŠTÝL SME MOHLI VIDIEŤ AJ U KATE MOSS.

ROMANTICKY

ŠATY NA JEDNO RAMIENKO S VOLÁNMI, VO VRCHNEJ, ALEBO V SPODNEJ ČASTI ŠIAT JE IDEÁLNOU VOĽBOU PRE KAŽDÚ ROMANTIČKU! AK SI CHCETE DODAŤ MAXIMÁLNE KÚZLO, VYBERTE SI CHOKER ZAVIAZANÝ NA KRKU, KTORÝCH V PONUKE NÁJDETE NIEKOĽKO, V RÔZNYCH FARBÁCH, ALEBO S JEMNÝMI STRAPCAMI. 

 

ĽAHKÝ ŠTÝL

ĽAHKÉ PLETENÉ ŠATY NAPR. S NÁMORNÍCKOU POTLAČOU S RAMIENKOM NA JEDNEJ RUKE - TO JE VEĽMI MÓDNA VOĽBA NA PLÁŽ. K NIM SI VYBERTE NIEKOĽKO NÁRAMKOV Z LETNEJ KOLEKCIE "ALOHA" , KTORÉ SÚ VEĽMI PRAKTICKÉ NA DOVOLENKU V PRÍMORSKOM LETOVISKU - PRAKTICKÉ ZAPÍNANIE, VÁM UĽAHČÍ ICH ZALOŽENIE A ZLOŽENIE! :)  VYBERTE SI Z DESIATOK VEĽMI "HOT" FARIEB!