02.10.2017 | Modrypav.sk

TEPLÝ SVETER - INŠPIRÁCIE SO SVETOVÝCH MÓL!

blog

SVETER JE NEODDELITEĽNOU SÚČASŤOU JESENNO - ZIMNÉHO ŠATNÍKA. NEMUSÍ BYŤ ŠEDÝ A NUDNÝ, NAOPAK JE VEĽA STYLINGOVÝCH MOŽNOSTÍ. ČO UROBIŤ, ABY SVETER BOL MAXIMÁLNE MÓDNY? NAJLEPŠÍ SPÔSOB JE, DOPLNIŤ HO MÓDNOU BIŽUTÉRIOU - A TO NAJLEPŠIE VEDIA NAJVÄČŠÍ SVETOVÍ MÓDNI NÁVRHÁRI!

 

STRIEBORNÁ ZEM

V TEJTO SEZÓNE BOLI DIZAJNÉRI FASCINOVANÍ VŠETÝM GALAKTICKÝM! MÓDNE SÚ STRIEBORNÉ POTLAČE, BOTY S LESKLÉHO PLASTU A PREDOVŠETKÝM SVETRE VYŠÍVANÉ STRIEBORNOU NIŤOU. CHANEL NAVRHUJE NOSIŤ NÁRAMKY - VEĽKÉ OBRUČE, ZALOŽENÉ NA RUKÁVOCH - ČO JE MEGA ŠTÝLOVÉ! NA VYTVORENIE PODOBNÉHO ŠTÝLU SI MÔŽETE U NÁS VYBRAŤ NÁRAMKY ( kódy "bpt" A "bp" ). OKREM INÝCH INŠIRÁCIÍ, NÁJDEME TU AJ ZOSTAVU ZO STRIEBORNÉHO SVETRA A BIELEJ KOŠELE S NÁHRDELNÍKOM S VEĽKÝM ŠTVORCOVÝM PRÍVESKOM. A PODOBNÝ NÁJDETE ( kód "np" ).

 

 

VYBERTE SI FARBU

FAREBNÉ SVETRE NOSÍME V TEJTO SEZÓNE HLAVNE SO VZOROVANÝMI SUKŇAMI V ŠTÝLE BOHO, ŠIROKÝMI NOHAVICAMI V ŠTÝLE 90. ROKOV A ASYMETRICKÝMI SUKŇAMI. TAKÝTO STYLING KOMBINUJEME S VÝRAZNÝMI VEĽKÝMI NÁUŠNICAMI - ODPORÚČAM HLAVNE TIE ( s kódom "kss") S HORČICOVÝMI SKLENENÝMI KRYŠTÁLIKMI, ALEBO NÁUŠNICE S JEMNÝM PERÍM ( kód "ket" ).

 

 

BRMBOLCE, POMPÓNY

SVETRE S ROZTOMILÝMI VLNENÝMI STRAPCAMI A POMPÓNMI SA TIEŽ OBJAVILI NA SVETOVÝCH MÓDNYCH MÓLACH. TAKÝTO MODEL SVETRA BUDE VYZERAŤ SKVELO S NAŠIMI NÁRAMKAMI S PÁPERÍM! NÁJDETE ICH ( kód "bmmh" A "bsc" ).

 

 

MILÉ DÁMY, TÚTO ZIMU SI DÁME TEPLÉ SVETRE NUTNE SPOLU S VHODNE ZVOLENOU BIŽUTÉRIOU - VĎAKA NEJ, AJ VLNENÝ KARDIGAN Z MINULEJ SEZÓNY ZÍSKA MAXIMÁLNU SVIEŽOSŤ!