03.07.2017 | Modrypav.sk

TENTO TYP "PARTY" SA VÁM PÁČI?

blog

ZAČALO SA TO V 70. ROKOCH V SPOJENÝCH ŠTÁTOCH: "white parties" - ZÁKLADOM BOLO, ŽE VŠETKO OD OBLEČENIA NÁVŠTEVNÍKOV AŽ PO NAJMIENŠIE DETAILY MÁ BYŤ V BIELEJ FARBE. "white parties" SA KONAJÚ AJ NA SLOVENSKU A JE TO SKVELÝ NÁPAD V TOMTO ŠTÝLE USPORIADAŤ RÔZNE VEČIERKY, ALEBO AJ NARODENINY.

 

AKO SA OBLIEŤ NA TAKÚTO AKCIU? MÔŽETE STAVIŤ NA BOHO ŠTÝL, GLAMOUR, ALEBO ROCKOVÝ, JE DÔLEŽITÉ, ABY STE DODRŽALI "PRÍSŤ V BIELEJ FARBE" A AJ TIE NAJMENŠIE DETAILY, BY  MALI BYŤ BIELE, KRÉMOVO BÉŽOVÉ, ALEBO STRIEBORNÉ. BIŽUTÉRIU V BIELEJ FARBE NÁJDETE AJ NA STRÁNKE NAPR. V KOLEKCII "ALOHA" (kód BAL). VYBRAŤ SI MÔŽETE NÁRAMKY, KTORÉ IMITUJÚ HADIU KOŽU, S PRÍVESKAMI, V TVARE PAPAGÁJA, ALEBO LIENKY, KTORÉ ODPORÚČAM DO "LOOKU" V ŠTÝLE BOHO. AK MÁTE RADI GLAMOUR ŠTÝL, TAK VÁS POTEŠIA PERLOVÉ NÁUŠNICE (http://www.modrypav.sk/vyhladavanie?search=KTE). V ROCKOVOM ŠTÝLE VÁM SUPER SADNÚ A KRÁSNE DOPLNIA OUTFIT NÁRAMKY Z KOLEKCIE "PARTY TIME" TIEŽ BIELEJ FARBY (kód BPT) ZDOBENÉ JEMNÝMI SKLENEÝMI KRYŠTÁLMI. 

POZRITE NA NIEKOĽKO NÁVRHOV NA "white parties". AKO SA VÁM PÁČI MYŠLIENKA ZÚČASTNIŤ SA, ALEBO ZORGANIZOVAŤ TAKÚTO PARTY? 

 :)