12.06.2017 | Modrypav.sk

SVADOBNÝ STYLING PRE KAŽDÚ Z VÁS

blog

JE ČAS, V KTOROM ZAČÍNA SVADOBNÁ SEZÓNA. PRE MNOHÉ Z VÁS MÔŽE BYŤ SPRÁVNY VÝBER STYLINGU VEĽKOU VÝZVOU. ČO NOSIA SVADOBNÉ PRIATEĽKY, ALEBO ČLENOVIA RODINY? URČITE BY SME SA MALI VYHNÚŤ VEĽKÝM OBLÚKOM FARBÁM BIELEJ A SVETLO BÉŽOVEJ, ABY SME NEROBILI KONKURENCIU TEJ, KTOREJ PATRÍ TENTO DÔLEŽITÝ DEŇ JEJ ŽIVOTA - NEVESTE. :) 

 

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-nce0006

 

 

KOMORNÝ SĽUB NA ÚRADE

AK SA SVADOBNÝ PÁR ROZHODNE SVOJ SVADOBNÝ SĽUB USKUTOČNIŤ NA ÚRADE, MALI BY SA ZLADIŤ DO TLMENÝCH FARIEB. V TAKOMTO PRÍPADE NÁM UROBÍ SPOĽAHLIVÚ SLUŽBU KLASIKA: KOSTÝM V ŠTÝLE CHANEL, ALEBO BIELA KOSEĽA A CIGARETOVÉ NOHAVICE. TAKÝTO VZHĽAD BUDE VYZERAŤ EŠTE VIAC ŠTÝLOVO V SPOLOČNOSTI JEMNEJ BIŽUTÉRIE Z KOLEKCIE CELEBRITY. JEMNÁ RETIAZKA NA ZÁPÄSTIE A TENKÁ RETIAZKA NA KRK VÁM DODÁ DISKRÉTNY LESK. 

 

 

 

SVADBA V ŠTÝLE GLAMOUR

RAFINOVANÁ ELEGANCIA, PÔVAB A LESK TO JE ZÁKLADOM ŠTÝLU GLAMOUR. TAKŽE AK SA CHYSTÁTE SVADBU ORGANIZOVAŤ V TOMTO ŠTÝLE, ZVOLTE NÁDHERNE TRBLIETAVÉ NÁUŠNICE Z KOLEKCIE SHINING SUMMER. VIAC AKO TUCET MODELOV ZO SKLENENÝCH KRYŠTÁLOV UROBÍ, ŽE VÁŠ ŠTÝL BUDE NEUVERITEĽNE ŠIK! VYBRAŤ SI MÔŽETE Z CELEJ PALETY FARIEB - OD BÉŽOVEJ A MODREJ PO RUŽOVÚ, ZELENÚ ČI STRIEBORNÚ. NÁUŠNICE Z TEJTO KOLEKCIE BUDÉ VYZERAŤ VEĽMI DOBRE S FLITROVÝMI ŠATAMI A AJ ELEGANTNÝM OBLEKOM.

 

 

SVADBA V ŠTÝLE BOHO

SVADBA ORGANIZOVANÁ V EXOTICKEJ KRAJINE NA HORÚCEJ PLÁŽI POTREBUJE NEŠTANDARDNÝ STYLING. V TOMTO PRÍPADE MUSÍTE ZVOLIŤ BIŽUTÉRIU Z KOLEKCIE ETNO.

http://www.modrypav.sk/dlhe-nausnice-ket0017-ket0017, http://www.modrypav.sk/dlhe-nausnice-ket0023-ket0023, http://www.modrypav.sk/dlhy-nahrdelnik-net0037-net0037

 

 

VZDUŠNÉ ŠATY V ŠTÝLE BOHO, KVETY VO VLASOCH A FAREBNÁ BIŽUTÉRIA VYROBENÁ Z KORÁLOK, KOVU A ŠNÚROK TO SA DOKONALE HODÍ K MÓDNEJ ETNO SVADBE.