21.06.2017 | Modrypav.sk

STREETSTYLE: OBLEČTE SA AKO HVIEZDA #GIGI #CHIARRA #AMAL

blog

SÚ V NAJVÝZNAMNEJŠÍCH MÓDNYCH ČASOPISOCH A RÝCHLO SA STALI INŠPIRÁCIOU NIELEN PRE ŽENY NA CELOM SVETE, ALE AJ PRE MÓDNYCH NÁVRHÁROV! ALE SME PREKVAPENÍ? ANI NIE, PRETOŽE gigi hadid, chiarra ferragni A amal clooney - SÚ ŽENY, O KTORÝCH SA HOVORÍ. MAJÚ VEĽKÝ ZMYSEL PRE MÓDU A SVOJ VLASTNÝ JEDINEČNÝ ŠTÝL.

 

gigi hadid

AMERICKÁ MODELKA, TRENDSETTERKA A NIEKOĽKOKRÁT AMBASÁDORKA ZNAČKY GUESS. JE ZNÁMA PRE SVOJE ORIGINÁLNE STREETSTYLEové STYLINGY, KTORÉ SA SNAŽIA NAPODOBNIŤ DIEVČATÁ ZO VŠETKÝCH KÚTOV SVETA. DNEŠNÝ JEJ STYLING JE V ŠTÝLE "CASUAL". ŠORTKY S TRIČKOM OVER SIZE STRIHU A NONŠALNTNÝ PLÁŠŤ DOPLNILA KOŽENÝM CHOKEROM NIEKOĽKOKRÁT OBKRÚTENÝM OKOLO KRKU. PODOBNÝ MODRÝ CHOKER NÁJDETE AJ NA STRÁNKE. AJ KEĎ SA MUSÍM PRIZNAŤ, ŽE DOTERAZ SME PREZENTOVALI CHOKER LEN TAK VOLNE OBKRÚTENÝ OKOLO KRKU. NO gigi NÁM PREDVIEDLA CHOKER PEVNE OBKRÚTENÝ OKOLO KRKU. TAKŽE TENTO SPÔSOB NOSENIA VÁM ODPORÚČAM, PRETOŽE JE TO - MEGA SVIEŽE A ORIGINÁLNE!

 

chiarra ferragni

SVOJ PRVÝ PRÍSPEVOK PUBLIKOVALA NA www.theblondsalad.com, VYŠTUDOVALA PRÁVO A PRACOVALA AKO OSOBNÝ "SHOPPER" A ANI SI NEMYSLELA, ŽE LEN O NIEKOĽKO ROKOV NESKÔR ZÍSKA TITUL NAJBOHATŠIA BLOGERKA SVETA. JEJ BLOGÉRSKA KARIÉRA BOLA RÝCHLA. V SÚČASTNOSTI JE TO MÓDNA IKONA A SEDÍ V PRVÝCH RADOCH NA MÓDNYCH PREHLIADKACH PO CELOM SVETE.

DNES MÁ chiarra NA SEBE STYLING - ORANŽOVÚ KOŽENÚ MINI SUKŇU, VYŠÍVANÚ BOMBERKU A KABELKU OD yves saint laurent. TENTO LOOK JE DOPLNENÝ JEDNODUCHÝM VELÚROVÝM CHOKEROM A JEMNÝMI PERLOVÝMI NÁUŠNICAMI. PODOBNÉ DOPLNKY NÁJDETE AJ NA STRÁNE. V PONUKE SÚ RÔZNE VELÚROVÉ CHOKERY (NPT0102) A NÁUŠNICE Z KOLEKCIE KERAMIKY (KC0516).

 

amal clooney

EXOTICKÁ KRÁSKA, KTORÁ JE MANŽELKA ZNÁMEHO HERCA GEORGEA CLOONEYHO. VYŠTUDOVANÁ PRÁVNIČKA, KTORÁ SA VENUJE AJ OCHRANE ĽUDSKÝCH PRÁV. JE NIELEN KRÁSNA A TALENTOVANÁ, ALE JE TIEŽ ZNÁMA PRE SVOJ VLASTNÝ JEDINEČNÝ ŠTÝL. NA SLÁVNOSTNÝCH GALA VYZERÁ VŽDY "ŠIK" A NA BEŽNÝ DEŇ SI VYBERÁ LEŽÉRNY UVOLNENÝ ŠTÝL NAPR. ESPADRILKY NA NOHÁCH S BOHO BLÚZKOU A OBYČAJNÝMI DŽÍNSAMI, DOPLNENÉ O NÁUŠNICE KVIETKY, KTORÉ JEJ KRÁSNU TVÁR ROZJASNIA.

(Náušnice KSS0106)