26.09.2016 | Modrypav.sk

AKO UDRŽAŤ BIŽUTÉRIU ČO NAJDLHŠIE KRÁSNU

blog

NEVIEM SÍCE, ČI NIEKTO PRÁVE TÚTO TÉMU BUDE ČÍTAŤ.  :)  NO NEDÁ MI, SA O NEJ NEZMIENIŤ. AKO JE DÔLEŽITÉ SA STARAŤ O BIŽUTÉRIU? VY STE NA TOM AKO? DODRŽIAVATE VŠETKO, ABY VÁM OSTALA BIŽUTÉRIA, ČO NAJDLHŠIE KRÁSNA, ALEBO KAŠLETE NA TO.  A KEĎ SA POŠKODÍ, KÚPITE SI NOVÚ? PRE NÁS, ČO PREDÁVAME BIŽUTÉRIU, JE TO SKVELÉ, PRETOŽE PREDÁVAME A ZARÁBAME. :) ALE PREDSA LEN SÚ ZÁSADY, KTORÉ TREBA DODRŽIAVAŤ PRI JEJ NOSENÍ A PRI JEJ SKLADOVANÍ, NECH VÁM VYDRŽÍ ČO NAJDLHŠIE.  ;)

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-nam0294


KEĎŽE BIŽUTÉRIA NEMÁ ROVNAKÉ VLASTNOSTI AKO ŠPERK ZO ZLATA, ČI STRIEBRA, PÔVODNÝ VZHĽAD ZACHOVÁTE TAK, ŽE ZABRÁNITE STYKU BIŽUTÉRIE S VODOU, PARFUMOM A LAKOM NA VLASY. AJ ĽUDSKÝ POT MÔŽE ZAREAGOVAŤ S BIŽUTÉRIOU TAK, ŽE SA ZMENÍ JEJ VZHĽAD, ALE JE TO OJEDINELÉ. KEĎŽE BIŽUTÉRIA JE KREHKÁ ZAOBCHÁDZAJTE S ŇOU OPATRNE, PRETOŽE SA VEĽMI ĽAHKO POŠKODÍ. CHRÁŇTE JU PRED KONTAKTOM S TVRDÝMI PREDMETMI. JE DOBRÉ JU ODKLADAŤ PRED SPRCHOVANÍM, KÚPANÍM, UMÝVANÍ RIADU, KEĎŽE JE TO PRE ŇU POŠKODZUJÚCE. JE PRAVDA, ŽE MNOHÝM Z NÁS SA TO NECHCE. :) NEZABÚDAJTE AJ NA TO, ŽE MÁTE AJ PRED SPANÍM, ŠPORTOVANÍM, ALEBO NEJAKOU FYZICKOU AKTIVITOU BIŽUTÉRIU ODLOŽIŤ. VYHÝBAJTE SA KONTAKTU S CHEMICKÝMI PROSTRIEDKAMI, MORSKOU VODOU, KRÉMAMI, CHLÓROM, TO VŠETKO MÔŽE POŠKODIŤ POVRCHOVÚ ÚPRAVU BIŽUTÉRIE.

http://www.modrypav.sk/naramok-bp0873

 

TERAZ PREJDEM KONKRÉTNE NA ZÁSADY STAROSTLIVOSTI O BIŽUTÉRIU, KTORÚ PONÚKA MODRÝ PÁV:

- TIEŽ PLATÍ ZÁSADA, SKLADAŤ JU PRED SPANÍM A POČAS ŠPORTOVANIA

- NESTRIEKAŤ PARFÉMY, LAKY, ALEBO INÉ KVAPALINY

- ZLOŽIŤ SI JU PRED TÝM AKO SI UMYJETE RUKY A RIAD

- KOVY ČISTIŤ TKANINOU NA STRIEBRO

- SPRÁVNE UCHOVANIE BIŽUTÉRIE JE V SAMOSTATNOM VRECÚŠKU

- ZAOBCHÁDZAJTE S ŇOU JEMNE A NIE NÁSILNE

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-nar0019

AJ KEĎ JE O KONKRÉTNYCH VÝROBKOCH POPIS NA STRÁNKE, NAPÍŠEM VÁM INFORMÁCIE O VÝROBKOCH, NECH STE INFORMOVANÉ, KEĎ SA ROZHODNETE PRE KÚPU BIŽUTÉRIE Z MODRÉHO PÁVA. :)

KOVOVÉ PRVKY SÚ ANTIALERGICKÉ, BEZ PRÍDAVKU NIKLU A OLOVA. TYČINKY NA NÁUŠNICIACH, KTORÚ SI NAPICHNETE DO UCHA SÚ VYRÁBANÉ Z MOSADZE, ZINKU, STRIEBRA, ALEBO SÚ POSTRIEBRENÉ. DLHŠÍ KONTAKT KOŽE S KOVOM, MÔŽE BYŤ SPOJENÝ S LOKÁLNOU ZMENOU KOVU. TAKÚTO ZMENU NA KOVE ĽAHKO VYČISTÍTE TKANINOU URČENOU NA ČISTENIE STRIEBRA. KOVOVÉ ČASTI SÚ POTIAHNUTÉ TENKOU VRSTVOU STRIEBRA ALEBO ZLATA, KTORÉ SA POUŽÍVANÍM MÔŽU ZMAZAŤ, ČO JE PRIRODZENÝ PROCES. ČASTI KOVOVÉ, KOŽENÉ, SKLENENÉ A KERAMICKÉ NIE SÚ ODOLNÉ VOČI MECHANICKÉMU POŠKODENIU A TIEŽ ČASTI KOŽENÉ, BAVLNENÉ ŠNÚRKY A INÉ NITE NIE SÚ ODOLNÉ VOČI VODE, POTU A SAPONÁTOM.
POŠKODENIE VÝROBKOV NEDODRŽANÍM UVEDENÝCH ZÁSAD, NEMÔŽE BYŤ PREDMETOM REKLAMÁCIE!

http://www.modrypav.sk/naramok-bbr0271

http://www.modrypav.sk/nausnice-kss0207

MILÉ POTENCIONÁLNE ZÁKAZNIČKY, VOPRED VÁM ĎAKUJEM ZA VÁŠ NÁKUP BIŽUTÉRIE NA MODROM PÁVOVI. DÚFAM, ŽE JEJ NOSENIE VÁM PRINESIE VEĽA RADOSTI. :)