25.10.2016 | Modrypav.sk

SPRIEVODCA MEDZI MÓDNYMI FARBAMI SEZÓNY

blog

V TEJTO SEZÓNE JE VÝBER STYLINGU NAOZAJ VEĽKOLEPÝ! ŠPOROTOVÚ NENÚTENOSŤ SKOMBINOVAŤ S GOTYCKÝM ŠTÝLOM, ČI STREETSTYLE SO ZAMATOM A VOLÁNIKMI JE ÚPLNE V PORIADKU. UŽ DÁVNO TO NEBOLO TAK "ELEKTRICKÉ". AKÉ FARBY NOSIŤ TÚTO SEZÓNU A PREZENTOVAŤ SA INSTYLE? HORÚCE TRENDY NA JESEŇ - ZIMA 2016/17 SÚ ULOŽENÉ V KRABIČKÁCH OD TVORCOV BIŽUTÉRIE. :)

KRÁĽOVSKÁ BORDÓ

JE TO NAJMÓDNEJŠIA FARBA TEJTO SEZÓNY A TO NAJMÄ, AK IDE O ŠATY Z LUXUSNÝM ZAMATOM. ALE ČO BY BOLA ČERVENÁ BEZ ŠTIPKY JEMNÉHO TRBLIETAVÉHO ZLATA? AK CHCETE, ABY VÁŠ STYLING MAL SKUTOČNE DVORNÝ CHARAKTER, DOPLŇTE HO ŠTÝLOVOU SADOU NÁRAMKOV.

 

 

SMARAGD, ZLATO A ....KHAKI

ZELENÁ SA V TEJTO SEZÓNE VRACIA V PODOBE ZELENÝCH PARKA BÚND, ALEBO VOJENSKÝCH KABÁTOV Z VLNY. TAKŽE AJ V TOMTO ROKU SA TVORCOVIA BIŽUTÉRIE ZAMERALI NA VOJENSKÚ KHAKI A ODTIENE SMARAGDOVEJ. A NA MODROM PÁVOVI NÁJDETE RÔZNE NOVÉ ZOSTAVY NÁRAMKOV Z NOVÝMI PRÍVESKAMI.

 

 

NUDE

TÁTO FARBA SA ZARAĎUJE UŽ NIEKOĽKO OBDOBÍ MEDZI TOP FARBY. NACHÁDZA SA V MAKE-UPE A V MANIKÚRE, AJ V ÉTERICKÝCH ŠATÁCH OD ELIE SAAB, KTORÉ PREŠLI DO HISTÓRIE. AK SA VÁM NEPÁČI OBLEČENIE V TEJTO FARBE, ALE ZA KAŽDÚ CENU CHCETE BYŤ TOP, ZVOĽTE JEMNÉ ZOSTAVY BIŽUTÉRIE. BÉŽOVÁ FARBA V KOMBINÁCII SO ZLATOM ALEBO STRIEBROM DODÁ VÁŠMU ŠTÝLU DIEVČENSKÝ ŠARM. :)

 

 

ŽUVAČKA

VŠETKO SA TO ZAČALO OD ODTIEŇA "RUŽENÍN" (RUŽOVÝ KREMEŇ) NA JAR. PASTELOVÁ RUŽOVÁ NÁS HÝČKALA CELÉ LETO, ABY NÁM S NÁSTUPOM JESENE PRIŠLA S NOVÝM NÁZVOM BODACIOUS ( ŽIARIVÁ CYKLAMENOVÁ). STAČÍ SA POZRIEŤ NA PRIEHLADKOVÉ MÓLA SVETOVÝCH MÓDNYCH DOMOV, AKO JE CHANEL, ALEBO GUCCI A PRESVEDČÍTE SA O SPRÁVNOSTI TEJTO FARBY. TÚTO NEOBVYKLÚ KOMBINÁCIU CHLADNEJ RUŽOVEJ A FIALOVEJ NÁJDETE AJ MEDZI BIŽUTÉRIOU NA MODROM PÁVOVI. TAKŽE STE UŽ LEN KRÔK OD SPRÁVNEJ VOLBY SADY NÁRAMKOV. :)

 

SILVER RAIN & GRUNGE QUEEN

KOVOVÝ TREND JE S NAMI UŽ NIEKOĽKO SEZÓN. TRBLIETAVÉ MATERIÁLY SA STÁVAJÚ SAMOZREJMOSŤOU V NAŠICH ZÁSUVKÁCH PRE NÁŠ CELKOVÝ "LOOK". VEĽMI TRENDY JE STYLING ROCKOVEJ PRINCEZNEJ, KTOREJ NEPOSTRÁDATEĽNOU SÚČASŤOU SÚ TRBLIETAVÉ KRYŠTÁLY NA NÁRAMKOCH A NÁHRDELNÍKOCH.

 

 

SIENA

MAŤ HRDZAVÉ VLASY JE VEEĽMI TRENDY, PRETOŽE AJ TÁTO FARBA JE "IN" V TEJTO SEZÓNE.  A TENTO ODTIEŇ FARBY  SA OBJAVIL  AJ NA VÝSTAVÁCH U PRADY A STELLY McCARTNEY.  MODRÝ PÁV MÁ V PONUKE BIŽUTÉRIU, KTORÚ V TEJTO FARBE MÔŽETE OBDIVOVAŤ.

 

 

TÚTO SEZÓNU POSTAVILI NÁVRHÁRI LATKU PORIADNE VYSOKO. OKREM NAOZAJSTNÉHO "PATCHWORK" ŠTÝLU,  SA POSTARALI AJ O PÔSOBIVÚ ŠKÁLU FARIEB - OD SMARAGDOVO ZELENEJ, NÁDHERNEJ VÍNOVEJ, PO TELOVÚ A CHLADNÚ RUŽOVÚ.


DÚFAM, ŽE TENTO SPRIEVODCA FARIEB PRE JESEŇ - ZIMA 2016/17 ZLOŽIL SKÚŠKU A POMÔŽE VÁM VYBRAŤ TIE NAJMÓDNEJŠIE DOPLNKY!  :)