26.10.2017 | Modrypav.sk

SEZÓNA "XXL" NÁUŠNÍC#HOT

blog

V TEJTO SEZÓNE ZABUDNIME NA JEMNÝ MINIMALIZMUS, NEBOJME SA ODVÁŽNYCH VÝSTRIHOV A ORIGINÁLNYCH POTLAČÍ, AJ SKROMNOSŤ SCHOVAJME NA DNO ŠATNÍKA! ŽENA V SEZÓNE JESEŇ - ZIMA 2017/2018 JE SILNÁ A NEZÁVISLÁ, MILUJE VÝRAZNÝ, EXPRESÍVNY ŠTÝL A VEĽKÚ BIŽUTÉRIU, TAKÚ, AKÚ NÁJDETE NA MODROM PÁVOVI V EXTRAVAGANTNÝCH NÁUŠNICIACH XXL.

 

 

ETNO VIBES

TÚTO JESEŇ SI VYBERAJTE VÝRAZNÉ NÁUŠNICE, KTORÉ VÁM DODAJÚ NAJŠTÝLOVEJŠÍ VÝRAZ! NAJŽIADANEJŠIE SÚ TIE VO VERZII "BOHO". NA MODROM PÁVOVI NÁJDETE MODELY V POLKRUHOVOM TVARE OKOLO KTORÝCH SÚ PRIPOJENÉ FAREBNÉ STRAPCE. VYBRAŤ SI MÔŽETE KLASICKÚ ČIERNU, ŠŤAVNATÚ TYRKYSOVÚ, OLIVOVÚ ZELENÚ, JEMNÚ LOSOSOVÚ A ENERGICKY ČERVENÚ. V TEJTO SEZÓNE MÁ VEĽKÝ VÝZNAM VEĽKOSŤ (ROZMER) BIŽUTÉRIE - A PRETO TIETO NÁUŠNICE SÚ AŽ 10CM ŠIROKÉ! SKUTOČNÁ EXTRAVAGANCIA! NO PRE VÁS, KTORÉ AŽ TAKÚTO EXTRAVAGANCIU NEMUSIA, SÚ PRIPRAVENÉ MINI VERZIE V ODTIENI STRIEBORNEJ A ZLATEJ!

 

ĽAHKÁ AKO PIERKO

TREND NÁUŠNÍC S PERÍM JE PRAVDEPODOBNE SPOJENÝ S PREDCHÁDZAJÚCIMI SEZÓNAMI. TÚTO JESEŇ HRAJÚ TIEŽ PRVÉ HUSLE! NAJHORÚCEJŠIE MODELY U NÁS SÚ TIE, KTORÉ MAJÚ GEOMETRICKÝ VZOR S JEDNÝM PIERKOM UPROSTRED A SÚ IDEÁLNE NA VEČER.

 

 

LAPAČ SNOV

VZOR SPOJENÝ S NÁHRELNÍKMI SA OBJAVIL V TEJTO SEZÓNE U NÁS NA NÁUŠNICIACH. MODELY SO STEBLOVÝMI STRAPCAMI SÚ DOSTUPNÉ V NIEKOĽKÝCH "HOT" FARBÁCH - BÉŽOVEJ, ENERGICKEJ ZELENEJ A ČIERNEJ!

 

 

TÚTO JESEŇ JE DÔLEŽITÝ ROZMER BIŽUTÉRIE - ČÍM VÄČŠIA, TÝM LEPŠIE. NÁUŠNICE S FAREBNÝMI STRAPCAMI DODAJÚ ENERGIU KAŽDEJ Z NÁS - VĎAKA NIM SYCHRAVÉ A DAŽDIVÉ JESENNÉ POČASIE NEBUDE AŽ TAK STRAŠNÉ.  :)