19.12.2016 | Modrypav.sk

PRSTENE - VYBERTE SI SVOJ MODEL

blog

ZLATÉ, STRIEBORNÉ, SO ZIRKÓNMI, KAMEŇMI, S JEMNÝMI TVARMI, ALEBO MINIMALISTICKÉ? NEZÁLEŽÍ NA TOM AKÝ MAJÚ TVAR, SÚ ŽIADÚCE U ŽIEN NA CELOM SVETE. REČ JE SAMOZREJME O PRSTEŇOCH. NO SKÔR, AKO VÁM VÁŠ PRINC NA BIELOM KONI  NASADÍ VYSNÍVANÝ VEĽKÝ PRSTEŇ S DIAMANTOM, JE ČAS NA MALÝ TRÉNING. AKO NOSIŤ PRSTENE:

UMELECKÁ DUŠA

RADI VYČNIEVATE Z DAVU? RADI VYNIKÁTE NETRADIČNÝMI DOPLNKAMI? GARANTUJEM, ŽE SA VÁM BUDÚ PÁČIŤ PRSTENE Z UMELECKEJ KOLEKCIE, INŠPIROVANÉ SECESIOU A BOHATO ZDOBENÉ.

 

MAXIMÁLNA NENÚTENOSŤ

AK MÁTE RADI VEĽKÉ A VÝRAZNÉ VZORY, ZVOĽTE MODELY BOHATO ZDOBENÉ KRYŠTÁLMI A AKRYLOVÝMI KORÁLKAMI. LEN BIELA KOŠEĽA S NEDBALO VYHRNUTÝMI RUKÁVMI, OBTIAHNUTÉ DŽÍNY A LODIČKY NA VYSOKOM OPÄTKU SPOLU S PRSTEŇMI PRITIAHNU POHĽADY INÝCH. TIETO PRSTENE SÚ NAJMÓDNEJŠÍ DOPLNOK ZIMY 2017.

 

RETRO DIEVČA

PRSTIENKY Z TEJTO KOLEKCIE, TO JE SENTIMENTÁLNY NÁVRAT DO 20. ROKOV MINULÉHO STOROČIA. VEĽKÉ FAREBNÉ OČKÁ ZIRKÓNOV, KTORÉ SA KOKEKTNE LESKNÚ VO SVETLE. ODPORÚČAM NOSIŤ DVA PRSTENE NA JEDNOM PRSTE A KOMBINOVAŤ ICH S MÓDNYMI FLITRAMI. NEVIEM SI PREDSTAVIŤ BEZ NICH NADCHÁDZAJÚCE PLESOVÉ UDALOSTI. :)