11.01.2017 | Modrypav.sk

PREDSTAVENIE ZNAČKY

blog

V TOMTO PRÍSPEVKU VÁM PREDSTAVÍM ZNAČKU BY DZIUBEKA. CELÁ PONUKA NA MODROM PÁVOVI JE OD TEJTO ZNAČKY. TAKŽE SOM SA ROZHODLA PREDSTAVIŤ VÁM, KTO ZA TOUTO ZNAČKOU JE A ODKIAĽ JE. 


ORIGINÁLNE NÁHRDELNÍKY, TOP NÁRAMKY, NÁDHERNÉ NÁUŠNICE, KOKETNÉ PRÍVESKY,  ELEGANTNÉ BROŠNE. BIŽUTÉRIA, KTORÁ JE IDEÁLNA DO PRÁCE NA KAŽDÝ DEŇ A AJ NA VEČERNÉ PODUJATIA, VEČIERKY. TO JE PONUKA TEJTO ZNAČKY.

      

      


PÔVOD ZNAČKY


FIRMA BY DZIUBEKA EXISTUJE OD ROKU 2006. JEJ NÁZOV POCHÁDZA OD MENA A PRIEZVISKA MAJITEĽKY - ANNY DZIUBEK - HLAVNEJ NÁVRHÁRKY BIŽUTÉRIE A UMELECKEJ RIADITEĽKY. BY DZIUBEKA JE 100% POĽSKÁ ZNAČKA, KTOREJ DIZAJN BIŽUTÉRIE JE OZNAČOVANÝ AKO MODERNÝ, KREATÍVNY A ORIGINÁLNY. TÚTO BIŽUTÉRIU EXPORTUJÚ AJ DO MNOHÝCH KRAJÍN EU, RUSKA, AMERIKY, AUSTRÁLIE A INÝCH.


KOLEKCIE

MODERNÝ DIZAJN, BOHATÁ FAREBNOSŤ A AKTUÁLNE MÓDNE TRENDY - TO JE PODSTATA BIŽUTÉRIE BY DZIUBEKA. KAŽDÚ SEZÓNU PRINÁŠA FIRMA POD SVOJOU ZNAČKOU NOVÉ KOLEKCIE. "CHCEME, ABY NAŠA BIŽUTÉRIA BOLA DOSTUPNÁ PRE KAŽDÚ ŽENU, KTORÁ CHCE SKRÁŠLIŤ SVOJ ZOVŇAJŠOK, ALEBO SI DOPRIAŤ ŠPECIÁLNU MALIČKOSŤ " - HOVORÍ MAJITEĽKA ANNA DZIUBEK.  
RÔZNE KOLEKCIE SÚ PRIPRAVENÉ PRE NÁROČNÉ KLIENTKY A SÚ INŠPIROVANÉ SÚČASNÝMI TRENDAMI ZO SVETOVÝCH MÓL. ZNAČKA SA ZAMERIAVA NA ŽENY VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ. BIŽUTÉRIU BY DZIUBEKA NOSIA BLÁZNIVÉ NÁSŤROČNÉ, KTORÉ SA BAVIA MÓDOU, DVADSAŤROČNÉ, KTORÉ OCENIA ORIGINALITU, BIZNISŽENY, KTORÉ HĽADAJÚ DOPLNKY DO PRÁCE A AJ ZRELÉ ŽENY, KTORÉ SI VYBERAJÚ DOPLNKY NA VEČERNÉ PRECHÁDZKY.   

  ANNA DZIUBEK

 ANNA DZIUBEK

  ANNA DZIUBEK S MANŽELOM

ZNAČKA BY DZIUBEKA SA ZÚČASTŇUJE AJ NA RÔZNYCH VÝSTAVÁCH A VEĽTRHOCH BIŽUTÉRIÍ. ZÍSKALA AJ RÔZNE OCENENIA A VÍŤAZSTVÁ. FIRMA SA ZÚČASTŇUJE AJ NA RÔZNYCH PODUJATIACH PODPORUJÚCE NAPR. BOJ PROTI RAKOVINE PRSNÍKA - ALE AJ INÉ, KTORÉ ORGANIZUJÚ V POĽSKU. ZNAČKA JE ŠIROKO UZNÁVANÁ A OCEŇOVANÁ STYLISTAMI NAJVÄČŠÍCH MÓDNYCH ČASOPISOV V POĽSKU, KTORÝ POUŽÍVAJÚ BIŽUTÉRIU BY DZIUBEKA VO SVOJICH ŠTYLIZÁCIÁCH A NA FOTENÍ DO TÝCHTO ČASOPISOV AKO NAPR. COSMOPOLITAN, AVANTI A INÉ ZNAČKY ZNÁME V POĽSKU. BIŽUTÉRIU BY DZIUBEKA NOSIA V POĽSKU AJ HVIEZDY A CELEBRITY NAPR. MARYSIA SADOWSKA, JUSTYNA STECZKOWSZKA A INÉ U NICH ZNÁME TVÁRE. 

 

VERÍM, ŽE AJ U NÁS A HLAVNE U VÁS, SI NÁJDE TÁTO ZNAČKA A ICH VÝROBKY STÁLE MIESTO. A BUDE VÁS SKRÁŠĽOVAŤ ČI UŽ KAŽDÝ DEŇ, ALEBO PRÍLEŽITOSTNE. :)