11.09.2016 | Modrypav.sk

PREČO BY MALA ŽENA NOSIŤ NÁHRDELNÍKY? POĎTE TO ZISTIŤ....

blog

PATRÍTE K ŽENÁM, KTORÉ DOPĹŇAJÚ SVOJ OUTFIT RÔZNYMI ŠPERKAMI, ALEBO BIŽUTÉRIOU? Z DOMU NEVYJDETE SKÔR, AŽ KEĎ VAŠE OBLEČENIE LADÍ S DOPLNKAMI? STE MOJA KRVNÁ SKUPINA. :) BEZ KTORÝCH DOPLNKOV, SI NEVIETE PREDSTAVIŤ VÁŠ DEŇ? JA BEZ NÁHRDELNÍKA. TEN MUSÍM MAŤ VŽDY NA KRKU. PÝTATE SA PREČO? TAK TO SA UŽ PÝTA AJ MOJA MAMA. :) INÝM TO DIVNÉ UŽ NEPRIPADÁ. ZVYKLI SI. A PREČO? NO PRETOŽE MI JEDNODUCHO A EFEKTÍVNE DOPLNÍ CELKOVÝ OUTFIT. :)NÁHREDELNÍK JE PRE MŇA BODKA ZA TÝM, ČO MÁM NA SEBE. MÁM ICH UŽ VEĽA A NESTÍHAM NAKUPOVAŤ. TAKŽE TO, ŽE MÁM ESHOP S BIŽUTÉRIOU, JE PRE MŇA VYKÚPENÍM :)))

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-nc2473

 

A PREČO TEN NADPIS? ČO MYSLÍTE? POZNÁTE ODPOVEĎ? NO TÝCH BY MOHLO BYŤ NIEKOĽKO. NAPRÍKLAD, PRETO, LEBO SA CÍTI S NÁHRDELNÍKOM SEXI, ALEBO SEBAVEDOMEJŠIA, KRAJŠIA, CHCE ZAUJAŤ, ZAŽIARIŤ. KU KTORÝM ODPOVEDIAM SA ZARADÍTE? (AK STE NÁHRDELNÍKMANIAČKA) ALEBO MÁTE INÚ ODPOVEĎ? TAK SA S ŇOU PODEĽTE. BUDEM VEĽMI RADA. :)

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-nrg0013

POĎME SA POZRIEŤ NA TO, AKO BY SA MALI NÁHRDELNÍKY NOSIŤ A KEDY. DNES UŽ NÁJDEME PONUKU VEEEĽMI VEĽKÚ A VYBRAŤ SI JE NIEKEDY PROBLÉM. ALE KEĎ VIEME, AKÉ SA NÁM HODIA, TAK SA NÁM PONUKA ZÚŽI. NÁHRDELNÍKY MÔŽEME ROZDELIŤ NA VÝRAZNÉ, MASÍVNE A JEMNÉ, MINIMALISTICKÉ. A NA DLHÉ A KRÁTKE. VYBERÁTE URČITE PODĽA TOHO, AKÚ POSTAVU MÁTE, ČI STE VYSOKÁ, ALEBO NIŽŠIA, CHUDÁ, ALEBO MOLETKA. A NA AKÚ PRÍLEŽITOSŤ SA CHYSTÁTE. TAKŽE VEĽKÉ VÝRAZNÉ, MASÍVNE NÁHRDELNÍKY SA HODIA TAK SILNEJŠÍM AKO AJ CHUDŠÍM POSTAVÁM, SKVELO VYNIKNÚ NA TRIČKÁCH S POTLAČOU. ROMANTIČKY (ČO JA AŽ TAK NIE SOM :) ) MÔŽU SIAHNUŤ PO NÁHRDELNÍKOCH PLNÝCH KVETOV A KEĎ ICH SKOMBINUJETE S JEDNODUCHÝMI ŠATAMI ALEBO TRIČKAMI, TAK MÁTE O KRÁSNY LETNÝ OUTFIT POSTARANÉ. :) AK STE NÍZKA A ÚTLA ZABUDNITE NA VŠETKO MASÍVNE A VEĽKÉ, PRE VÁS JE URČENÁ DECENTNOSŤ A JEMNOSŤ. TAK KEĎ SA RÁNO CHYSTÁTE KAM KOĽVEK, NÁHRDELNÍK NEZABUDNITE.

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-ngr0006

MODRÝ PÁV MÁ NA VÝBER TIEŽ NIEKOĽKO DRUHOV KRÁSNYCH, ŠTÝLOVÝCH A FAREBNÝCH NÁHRDELNÍKOV - DLHÉ, KRÁTKE, JEMNÉ RETIAZKY AJ VÝRAZNEJŠIE, S KTORÝMI ZAUJMETE. SÚ NA VŠETKY PRÍLEŽITOSTI, KTORÉ VÁS V ŽIVOTE ČAKAJÚ. :) STAČÍ SI LEN VYBRAŤ TEN, KTORÝ SPLNÍ VAŠE POŽIADAVKY A PÁČI SA VÁM.

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-npt0037


NÁHRDELNÍKY VÁM UROBIA VEĽKÚ SLUŽBU VO VAŠOM STYLINGU. TAKŽE AK ICH NEMÁTE, POUVAŽUJTE, ČI SI ICH PREDSA LEN NEKÚPITE, ČI IDETE DO PRÁCE , NA VEČERU S PRIATEĽMI, ALEBO NA SLÁVNOSTNEJŠIE "AKCIE" VYTVORÍ VÁM PRÍJEMNÝ A AK JE NÁHRDELNÍK VEĽKÝ A MASÍVNY JEDINEČNÝ A NEPREHLIADNUTEĽNÝ ŠTÝL.  

   

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-npt0037                                         http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-npt0013

http://www.modrypav.sk/nahrdelnik-nbr0048