21.03.2017 | Modrypav.sk

NOVINKY V ŠTÝLE "ETNO" - UŽ V PREDAJI

blog

                                                                                  

SEZÓNA JAR - LETO 2017 A FOTENIE V ZANZIBARE NAPOVEDÁ ČO CELÉ LETNÉ OBDOBIE ZO ZNAČKOU BY DZIUBEKA NÁJDETE NA MODROM PÁVOVI. A BUDE NAOZAJ HORÚCO, FAREBNE AJ MEGA POZITÍVNE! PRVÉ MODELY Z NOVEJ KOLEKCIE SÚ UŽ V PONUKE MODRÉHO PÁVA. ( http://www.modrypav.sk/vyhladavanie?search=BET )

MEDZI HORÚCIMI NOVINKAMI NÁJDETE ŠTÝLOVÉ MIX PLETENÉ NÁRAMKY, KTORÉ VO VÁS BUDÚ EVOKOVAŤ SLNKO, MORE A PLÁŽE. FAREBNÉ KOMBINÁCIE PRIPOMÍNAJÚ ETNICKÉ ODEVY DOMORODÝCH ĽUDÍ ZANZIBARU. NA VÝBER NÁJDETE RÔZNE ŠÍRKY A FARBY NÁRAMKOV PRE VŠETKY MILOVNÍČKY DOPLNKOV, VHODNÉ PRE KAŽDÚ Z VÁS. NÁRAMKY SÚ RUČNE TKANÉ, TAK SI MÔŽETE BYŤ ISTÉ, ŽE KAŽDÝ KUS JE JEDINEČNÝ A NEOPAKOVATEĽNÝ!

PALETA FARIEB ZAHŔŇA: PIESKOVÚ ŽLTÚ V KOMBINÁCII S BIELOU A HNEDOU, PARÍŽSKU MODRÚ S GRANÁTOVOU A ZLATOU, SMARAGDOVO ZELENÚ, TYRKYSOVÚ A ČIERNU. MODELY MAJÚ FAREBNÉ ŠNÚRKY, POMOCOU KTORÝCH REGULUJETE A UPRAVUJETE DĹŽKU NÁRAMKOV.

NOVÉ MODELY OD BY DZIUBEKA SÚ IDEÁLNYM DOPLNKOM DO VÁŠHO ŠATNÍKA NA POKOJNÚ DOVOLENKU, ALE AJ NA ELEGANTNÉ KOKTEILOVÉ VEČIERKY. OBJAVTE NAJMÓDNEJŠIU BIŽUTÉRIU NA JAR - LETO 2017 A VSTÚPTE DO RADU NAJLEPŠIE INFORMOVANÝCH " TRENDSETTEREK" SEZÓNY! :)