06.09.2016 | Modrypav.sk

NUDNÁ RUKA? - S NÁRAMKAMI URČITE NIE!

blog

ŽENY V KAŽDOM VEKU, TÚŽIA BYŤ OBDIVOVANÉ A OČARUJÚCE. PRETO SI RADI KUPUJÚ ŠPERKY, ČI BIŽUTÉRIU, ABY SI SKRÁŠLILI SVOJ ZOVŇAJŠOK A ABY MALI SAMI DOBRÝ POCIT. AKO STE NA TOM S NÁRAMKAMI? NOSÍTE ICH KAŽDÝ DEŇ, ALEBO LEN NA RÔZNE PRÍLEŽITOSTI? PODĽA MŇA, SÚ NÁRAMKY IDEÁLNOU VOĽBOU DOPLNKU NA KAŽDÝ DEŇ. ČI ICH BUDETE NOSIŤ NA ĽAVEJ ALEBO NA PRAVEJ RUKE JE NA VÁS. HLAVNE, ABY VÁM NEPREKÁŽALI A NEPADALI.

 

AJ NA MODROM PÁVOVI NÁJDETE ŠIROKÝ VÝBER NÁRAMKOV. Z KORÁLOK, PRÍRODNÉHO KAMEŇA, ŠNÚROK, KOŽENÝCH ZDOBENÝCH KRYŠTÁLMI SWAROVSKI,  ČI KERAMIKOU, RETIAZKOVÝCH,  AJ VÝRAZNÝCH BOHATO ZDOBENÝCH. NOSIŤ ICH MÔŽETE JEDNOTLIVO, ALE AJ NAVRSTVIŤ. V SÚČASTNOSTI JE  NA RUKE VIAC NÁRAMKOV  VEĽMI TRENDY. MAŤ NA RUKE NÁRAMKY AJ S HODINKAMI, S TÝM NEPOKAZÍTE VÔBEC NIČ  :)  AK MÁTE KRATŠIE RUKY, VYBERAJTE SI JEDNODUCHÉ A HLAVNE NENÁPADNÉ NÁRAMKY. VYVARUJETE SA TÝM TOHO, ŽE VAŠE RUKY NEBUDÚ VYZERAŤ KRATŠIE, AKO V SKUTOČNOSTI SÚ.

http://www.modrypav.sk/naramok-bce0019

NÁRAMOK JE SKVELÝ TIP AJ NA DARČEK. MALI BY STE VŠAK VEDIEŤ, ČI OSOBE, KTOREJ CHCETE DAROVAŤ NÁRAMOK, VYHOVUJÚ MASÍVNE A VÝRAZNÉ NÁRAMKY, ALEBO DÁVA PREDNOSŤ JEDNODUCHÝM A MINIMALISTICKÝM LÍNIÁM. ELEGANTNÉ TYPY DÁVAJÚ PREDNOSŤ DECENTNÝM NÁRAMKOM. PRÍRODNÉ MATERIÁLY OCENIA VYZNÁVAČKY JEDNODUCHOSTI A ROMANTIČKY ZAS OCENIA JEMNÉ ZDOBENIE. ŽIVELNÉ TYPY POTEŠÍTE VÝRAZNÝMI KREATÍVNYMI NÁRAMKAMI. PRE VŠETKY TIPY NÁJDETE NA MODROM PÁVOVI NÁRAMKY , KTORÉ SÚ PESTRÉ FAREBNÉ, SVIEŽE, ŠTÝLOVÉ ČI SOFISTIKOVANÉ, KTORÉ SPLNIA OČAKÁVANIA DAROVANEJ OSOBY. :)

http://www.modrypav.sk/naramok-bp0869

http://www.modrypav.sk/naramok-bpt0005

http://www.modrypav.sk/naramok-bbr0257