28.05.2018 | Modrypav.sk

MÓDA#KVETY#LETO

blog

MÁJ V ZÁHRADE, BY NEBOL MÁJ, KEBY NÁM NEROZVONIAVALI BAZY, KONVALINKY, ALEBO INÉ PRÍJEMNE VOŇAJÚCE RASTLINY. A MÁJ V MÓDE BY NEBOL MÁJ, KEBY SME TU NEMALI PASTELOVÉ A RÔZNE FAREBNÉ ŠTYLIZÁCIE. DNES TU MÁM PRE VÁS PREHĽAD JARNEJ BIŽUTÉRIE, KTORÁ JE VHODNÁ DO LETNÝCH STYLINGOV.

 

FIALOVÁ - NAJMODERNEJŠIA FARBA v r. 2018

FIALOVÁ A JEJ ODTIENE JE NAJMÓDNEJŠIA FARBA V R. 2018 PODĽA SPOLOČNOST PANTONE. NIE JE PRETO VÔBEC NÁHODA, ŽE TÁTO FARBA JE AJ V NAŠEJ PONUKE! S KTORÝMI FARBAMI JE NAJLEPŠIE KOMBINOVAŤ FIALOVÚ? PODĽA MODELU MIEŠANIA FARIEB JE TO S ORANŽOVOU A ŽLTOU. A NIET DIVU, ŽE NAŠE ZOSTAVY NÁRAMKOV TAK DOBRE VYZERAJÚ SO ZLATOM! POZRITE SA SAMI. :)

 

MÄTOVÉ OSVIEŽENIE

KEĎ SA ZAČNÚ LETNÉ HORÚČAVY, JE DOBRÉ OCHLADIŤ SA .....MÄTOVÝMI FARBAMI. ODPORÚČAM VÁM NAŠE ZOSTAVY NÁRAMKOV VO FARBÁCH MÄTOVEJ A STRIEBORNEJ, ALEBO ZLATEJ.

 

SMER - SLNKO

SVIEŽOSŤ, ĽAHKOSŤ -  SVETLÁ BIŽUTÉRIA DOKONALE ZAPADÁ DO LETNEJ KLÍMY! NÁRAMKY V ODTIENI ZLATEJ IDEÁLNE ZVÝRAZNIA VAŠE LETNÉ OPÁLENIE.

 

KEĎ ZAČÍNA VŠETKO KVITNÚŤ A TEPLOMER NÁM UKAZUJE ZVÝŠENÉ TEPLOTY, JE TO ZNAMENIE, ŽE LETO JE VEĽMI BLÍZKO. A TO JE IDEÁLNY ČAS NA VÝBER NOVÝCH DOVOLENKOVÝCH DOPLNKOV. SKONTROLUJTE, ČO VÁS OČARÍ:   :)