05.11.2017 | Modrypav.sk

MÁTE RADI TENTO HIT SEZÓNY? #3 TIPY AKO HO SKOMBINOVAŤ

blog

 

KEĎ SI UŽ MYSLÍME, ŽE NÁS V MÓDE NEMÔŽE NIČ PREKVAPIŤ A ZASKOČIŤ, S POMOCOU PRICHÁDZAJÚ SVETOVÍ MÓDNI NÁVRHÁRI, KTORÍ NÁM SEZÓNU ČO SEZÓNU POSKYTUJÚ MNOŽSTVO NOVÝCH TRENDOV. ČO JE HITOM TÚTO JESEŇ? URČITE SKARPETY - TOPÁNKY. PO PRVÝ KRÁT SME ICH MOHLI OBDIVOVAŤ V KOLEKCII VETEMENT, ALE TERAZ ICH MÔŽETE NÁJSŤ BEŽNE V OBCHODOCH. ZAUJÍMA VÁS K ČOMU SI ICH ZVOLIŤ? POZÝVAM VÁS NA CESTU SVETOVÝM#STREETSTYLE

 

1. K PLETENÝM ŠATÁM V ŠTÝLE SAFARI

PLETENÉ ŠATY V ODTIENI HNEDEJ SO ZVOLENÝM OPASKOM - TO JE HNEĎ TEPLÝ A ŠTÝLOVÝ LOOK - IDEÁLNY NA JESEŇ. AK SI DO TEJTO ŠTYLIZÁCIE ZVOLÍTE SKARPETY, TMAVÉ OKULIARE A VÝRAZNÚ BIŽUTÉRIU, TAK ZÍSKATE LOOK, KTORÝ VÁM BUDE ZÁVIDIEŤ NEJEDNA ÚČASTNÍČKA NEW-YORSKÉHO FASHION WEEK. ;) SÁM LOOK JE TAKÝ JEDNODUCHÝ, ŽE SA MÔŽETE VYBLÁZNIŤ S BIŽUTÉRIOU - NAPR. NÁRAMKY Z KORÁLOK ( kód - bfu) KOMBINUJTE V MÓDNYCH DUETOCH, KTORÉ DOPLNÍTE NÁUŠNICAMI Z TEJ ISTEJ KOLEKCIE ( kód - kfu ). ZOSTAVA PRIPRAVENÁ NA KOPÍROVANIE!

 

 

2. K NOHAVICIAM

OBÁVATE SA, ŽE SKARPETY VÁM SKRÁTIA NOHY? STAVTE NA NOHAVICE - NAPR. V TEJTO SEZÓNE VEĽMI MÓDNE DŽÍNSY S ROZSTRAPKANÝMI NOHAVICAMI, KTORÉ BUDÚ SKVELE VYZERAŤ SPOLU S GRUNGE-OVÝMI NÁRAMKAMI ( kód bed )! AK SA VÁM PÁČI KLASIKA, VYBERTE SI 3/4 NOHAVICE A ELEGANCIU VÁM DODÁ JEMNÁ BIŽUTÉRIA, NAPR. TENKÉ STRIEBORNÉ NÁRAMKY (kód bsi ).

  

 

3. K MIDI SUKNI

MIDI SUKNE VYZERAJÚ NEZVYČAJNE DOBRE SO SKARPETAMI - TOTO SPOJENIE VYZERÁ DOBRE NA POSTAVE KAŽDÉHO TYPU. MÓDNU SUKŇU S FLITRAMI SPOJTE S BOMBERKOU A KRÁSNE LESKLOU BIŽUTÉRIOU - IDEÁLNY VÝBER SÚ NÁRAMKY Z KORÁLOK (kód bpt ). MÁTE RADI ĽAHKÉ A VZDUŠNÉ SUKNE? VYBERTE SI TAKÚ V ŠTÝLE BOHO, A ZVOLTE SI KONTRAST A KOMBINUJTE JU S HRUBÝM SVETROM A VEĽKOU, ŤAŽKOU BIŽUTÉRIOU - NENAHRADITEĽNÉ BUDÚ AJ PRSTIENKY S VEĽKÝM OČKOM ( kód prg ) A VÝRAZNÉ NÁUŠNICE ( kód kss ). 

 

ČO SI MYSLÍTE O TOPÁNKACH - SKARPETY?  :)