04.10.2017 | Modrypav.sk

ĽUDOVÉ MOTÍVY V MÓDE - TREND JESEŇ-ZIMA 2017/18

blog

MOTÍVY ĽUDOVÝCH KROJOV + SVETOVÍ MÓDNI NÁVRHÁRI = HOT TREND SEZÓNY JESEŇ-ZIMA 2017/18. INŠPIRÁCIE Z ĽUDOVÝCH KROJOV SA OBJAVILI NA MÓLACH U ALTUZARRY, GUCCI, ALEBO ALEXANDRA McQUENNA - KOŽUCHY, VYŠÍVANÉ BLÚZKY A ŠATY S KVETINOVOU POTLAČOU PREŽÍVAJÚ VEĽKÝ#COME #BACK. POĎME SA POZRIEŤ NA TO, AKO ICH SKOMBINOVAŤ S BIŽUTÉRIOU.

 

 

AKO KVIETOK NA KOŽUCHU

V TEJTO SEZÓNE KVETINA DOKONALE PADNE NA VYŠÍVANÝ KOŽUCH, ALEBO KABÁT. PODOBNE AKO NÁUŠNICE VYROBENÉ ZO SKLENENÝCH A AKRYLOVÝCH KORÁLOK. NÁJDETE ICH V KOLEKCII ETNO ( kód "ket" ) V PODOBE DLHÝCH VISIACICH NÁUŠNÍC.

 

 

 

 

 

ŠATY S IMPULZOM

VYŠÍVANÉ, KRAJKOVÉ ŠATY, ALEBO TLAČENÉ KVETY A ĽUDOVÉ MOTÍVY NA ŠATÁCH JE ABSOLÚTNY MUST HAVE NA VAŠICH JESENNÝCH NÁKUPNÝCH ZOZNAMOCH. VRACIAME SA KU KOREŇOM, A PRETO SÚ MÓDNE AJ NÁUŠNICE VYRÁBANÉ S MYŠLIENKOU ĽUDOVÝCH REMESIEL - ODPORÚČAM MODELY VYROBENÉ Z FAREBNÉHO PERIA -- DOPLNIA VÁM CELKOVÝ OUTFIT A BUDETE VYZERAŤ, AKOBY STE PRÁVE PRIŠLI Z NEW YORK#FASHION#WEEK#

 

 

 

 

DOPLNKY V ĽUDOVOM VYDANÍ

AK SA NECÍTITE DOBRE V OBLEČENÍ S LOVECKOU A ĽUDOVOU POTLAČOU, STAVTE NA DOPLNKY - NEBUDÚ DOMINOVAŤ VÁŠMU LOOKU, ALE EFEKTNE ZDÔRAZNIA VÁŠ  CELKOVÝ OUTFIT. KU PLETENEJ TAŠKE ALEBO VYŠÍVANÝM KOVBOJSKÝM ČIŽMÁM SI VYBERTE NÁUŠNICE SO STRAPCAMI VO VEĽKOSTI XXL, KTORÉ DODAJÚ VÁŠMU OUTFITU ŠTÝLOVÝ CHARAKTER.