09.11.2018 | Modrypav.sk

KÚZLO KRÁĽOVSKEJ FARBY

blog

MÁTE RADI MODRÚ? TÁTO FARBA KREATÍVNYCH ĽUDÍ A S VEĽKOU PREDSTAVIVOSŤOU VŽDY UPÚTA POZORNOSŤ. PARÍŽSKA MODRÁ, NEVÄDZOVÁ, KOBALTOVÁ ČI ZAFÍROVÁ A ULATRAMARÍNOVÁ - KTORÝ ODTIEŇ SA VÁM NAJVIAC PÁČI?

DNES VÁM PREDSTAVÍM NAŠU PONUKU BIŽUTÉRIE V KRÁĽOVSKÝCH FARBÁCH.

NÁUŠNICE V ODTIENI KOBALTU VYZERAJÚ ÚŽASNE S BLOND VLASMI. A AK EŠTE BLONDÍNKA MÁ MODRÉ OČI, TAK MÁME NAJKRAJŠIE SPOJENIE NA SVETE. ZNAMENÁ TO, ŽE NÁUŠNICE V TEJTO FARBE BY NEMALI NOSIŤ BRUNETKY? ALE MÔŽU. :) DÁMY S MODRÝMI OČAMI A TMAVÝMI VLASMI TIEŽ MÔŽU PO NICH SIAHNUŤ, LEN KÔLI MENŠIEMU KONTRASTU VLASOV A BIŽUTÉRIE DOSIAHNUTÝ VÝSLEDOK NEBUDE TAKÝ ÚŽASNÝ AKO V PRÍPADE BLONDÍNOK.

 

NA KABÁT AJ NA KLOBÚK

BROŠŇA, V POSLEDNÝCH ROKOCH TROCHU ZABUDNUTÁ SA VRACIA DO SVETIEL REFLEKTOROV. NAJMÄV JESENNEJ A ZIMNEJ SEZÓNE. PERFEKTNE OZDOBÍ HRUBÝ SVETER, ČIAPKU, SAKO, ALEBO KABÁT. MÔŽE SA S ŇOU PRIPNÚŤ AJ TEPLÝ ŠÁL. NOSENÁ V OKOLÍ TVÁRE ZDÔRAZNÍ HĹBKU VZHĽADU A DODÁ STYLINGU ŽENSKOSŤ.

 

ZAHALIŤ SA TAJOMNOSŤOU

MODRÉ DOPLNKY MAJÚ V SEBE KVAPKU SMÚTKU A AURU ZMYSELNOSTI. ICH NOSENÍM ZDÔRAZNÍTE SVOJU KREATIVITU, ALE ROVNAKO SA DÁ VO VÁS SPOZNAŤ DUCHOVNÁ OSOBA. AK CHCEŠ PRIDAŤ DO SVOJHO STYLINGU SVIEŽOSŤ A KRÁSU, SIAHNITE PO ORIGINÁLNEJ BIŽUTÉRII - KTORÁ ROZPRÁVA PRÍBEH. POZRITE SI VÝNIMOČNÉ NÁVRHY Z KOLEKCIE MIDNIGHT FOREST A NECHAJTE SA VZIAŤ NA PRECHÁDZKU DO LESA PLNÉHO MÁGIE.