23.10.2017 | Modrypav.sk

JESNNÉ TRENDY - KTORÝ JE BLÍZKY VÁŠMU?

blog

AKÉ TRENDY ZVOLIŤ, ABY SME TÚTO JESEŇ BOLI ŠTÝLOVÍ? POZRITE SI NIEKOĽKO INŠPIRATÍVNYCH NÁVRHOV. SÚ TRENDY, NEZVYČAJNE ORIGINÁLNE A V NEPOSLEDNOM RADE V HLAVNEJ ÚLOHE JE BIŽUTÉRIA, KTORÚ NÁJDETE NA MODROM PÁVOVI.

STE PRIPRAVENÉ NA CESTU JESENNÝCH ŠTYLIZÁCII? POHODLNE SI SADNITE S POHÁROM STUDENEJ VODY, PRETOŽE AJ NAPRIEK JESENNÉMU, STUDENÉMU POČASIU ZA OKNOM, VÁM BUDE PRI PREDSTAVENÍ JESENNÝCH NÁVRHOV PORIADNE HORÚCO. :)

NEEXISTUJE ŽIADNA JESEŇ BEZ SVETRA...

ANI VY SI NEVIETE PREDSTAVIŤ JESEŇ BEZ OVERSIZE SVETRA? TÁTO SEZÓNA PRINÁŠA SILNÚ ČERVENÚ AJ TLMENÚ BÉŽOVÚ. OBA SVETRE SPOLU S KVETINOVOU SUKŇOU VYTVÁRAJÚ ŠTÝL NEUVERITEĽNEJ ĽAHKOSTI. ČERVENÁ JE DOPLNENÁ O NÁRAMKY Z PRÍRODNÝCH KAMEŇOV V ŠEDEJ FARBE (kód "bmmh"). SVETER VO FARBE NUDE VYZERÁ SKVELE S NÁHRDELNÍKOM SO STRAPCOM Z KOLEKCIE ETNO (kód "net") A S NÁRAMKAMI VO FARBE ZEME (kód "bmmh"). OBA ŠTÝLY SÚ DOPLNENÉ O LODIČKY A SANDÁLE S VYSOKÝM PODPÄTKOM A JEMNÝM MAKE-UPom. JA NEMÔŽEM ODTRHNÚŤ OČI!

 

 

DÁMSKY OBLEK

 

PREDTÝM BOLI VEĽVYSLANKYNE ŽENSKÝCH OBLEKOV PREDOVŠETKÝM HVIEZDY Z HOLLYWOODU - ANGELINA JOLIE, BLAKE LIVELY, ALEBO TAYLOR SWIFT. V TEJTO SEZÓNE SA UŽ AJ NA MÓLACH OD SVETOVÝCH MÓDNYCH DIZAJNÉROV OBJAVILI DÁMSKE OBLEKY - A NAJMÓDNEJŠIE SÚ TIE S PRÚŽKAMI. MÁTE HO VO SVOJOM ŠATNÍKU? AK NIE, TAK AK MÁTE RADI TENTO ŠTÝL, URČITE SA PO ŇOM POOBZERAJTE. :)

A KTO POVEDAL, ŽE DÁMSKY OBLEK MUSÍ BYŤ ŠEDÝ A NUDNÝ? MÔŽME HO SKOMBINOVAŤ S VÝRAZNÝMI DOPLNKAMI - TYRKYSOVÝM NÁRAMKOM Z KOLEKCIE SIMPLICITY (kód "bsc") A KABELKOU S LODIČKAMI V ROVNAKOM ODTIENI. A CELOK OŽIVÍME TRIČKOM S ČERVENOU POTLAČOU. SUPER!

 

 

BOHO GIRL

STE MILOVNÍČKOU ETNO ŠTÝLU? TENTO ŠTÝL VÁS URČITE OSLOVÍ. BIELE DŽÍNY S ROZTRAPKANÝMI NOHAVICAMI , NÁHRDELNÍK SO STRAPCOM Z KOLEKCIE ETNO (kód "net"), VOĽNÝ KARDIGAN A PRÚTENÁ KABELKA - TO JE PERFEKTNÝ LOOK VYTVORENÝ V ŠTÝLE UMELECKEJ BOHYNE.

 

 

SILA KVETOV

TENTO NÁVRH DOKAZUJE, ŽE NEMUSÍTE ( DOKONCA NEMÔŽETE ) IGNOROVAŤ FARBY. POZRITE SI KOBALTOVÉ ŠATY S VIAZANÍM OKOLO KRKU V ŠTÝLE KRAVATY A HORČICOVÚ KABELKU, NÁRAMOK Z TYRKYSOVÝCH KAMEŇOV A VYSOKÉ ČIŽMY NAD KOLENÁ - TO JE SVETOVÝ LOOK DIEVČINY, KTORÁ SA NEBOJÍ EXPERIMENTOVAŤ S MÓDOU.

 

 

AKO SA VÁM PÁČIA NÁVRHY? JE NIEKTORÝ TAKÝ ISTÝ, ALEBO PODOBNÝ VÁŠMU?