26.07.2017 | Modrypav.sk

AKÉ TRI LETNÉ STYLINGY ZVOLIŤ DO MESTA?

blog

MAXI BOHO

DLHÝ OVERAL V ŠTÝLE MAXI BOHO JE JEDNÝM Z NAJPOHODLNEŠÍCH OUTFITOV NA SKÚMANIE A OBJAVOVANIE NOVÝCH MIEST. JE VZDUŠNÝ A ZAKRÝVA NOHY, KTORÉ MÔŽU PO CELODENNÝCH POTULKÁCH AJ OPUCHNÚŤ. OKREM TOHO UMOŽŇUJE AJ VSTUP DO TAKÝCH MIEST, AKO SÚ KOSTOLY, ALEBO CHRÁMY, KDE SA VYŽADUJE OBLEČENIE. NEZABUDNITE NA DOPLNKY, PRETOŽE BOHO ŠTÝL MÁ RÁD SPOLOČNOSŤ "ČAČIEK". :) AK MÁTE RADI NÁUŠNICE, NEVYBERTE SI DLHÉ, ALE TAKÉ, V KTORÝCH VYDRŽÍTE V POHODE CELÝ DEŇ. MODRÝ PÁV VÁM ODPORÚČA Z KOLEKCIE ARTISTIC ( kód KAR). PRE OBDIVOVATEĽKY NÁRAMKOV ODPORÚČAM ŠTÝLOVÚ KOMBINÁCIU Z DVOCH KOLEKCIÍ - ALOHA A ETNO. ( kódy BAL a BET ).

 

DIEVČA ZO SUSEDSTVA

PRAVDEPODOBNE KAŽDÁ Z NÁS MÁ RADA OUTFIT SO ŠORTKAMI - ĽANOVÝMI, ALEBO DŽÍNSOVÝMI. K TOMU OVERSIZE BIELE TRIČKO A POVINNÉ SNEAKERSY. ZNIE VÁM TO POHODLNE, ALE NUDA?? NIE, ZA PREDPOKLADU, ŽE SI OUTFIT DOPLNÍTE MÓDNOU BIŽUTÉRIOU. NA KRK SI MÔŽETE ZVOLIŤ OBOJOK, ALEBO NÁHRDELNÍK SO STRAPCAMI A NA ZÁPÄSTIE FAREBNÉ NÁRAMKY Z KOLEKCIE SIMPLICITY (kód BSC ). TAKÝTO STYLING DOPLNÍTE ĽAHKOU BUNDOU, ALEBO BLÚZKOU, KTORÚ MÔŽETE ZVIAZAŤ NA BOKOCH - PRIDÁTE NONŠALANCIU!  :)

 

PARÍŽSKA ELEGANCIA

PÁČI SA VÁM BYŤ ELEGANTNÁ VŽDY A VŠADE? POČAS DOVOLENKOVÝCH POTULIEK STAVTE NA PARÍŽSKY "LOOK"  SO SVETLÝMI NOHAVICAMI CIGARETOVÉHO STRIHU, VZDUŠNÚ KOŠELU A BALERÍNKY. NA KABELKU SI PRIVIAŽTE FAREBNÚ ŠATKU. NEZABUDNITE NA JEMNÚ BIŽUTÉRIU, NAPR. Z KOLEKCIE SILVER (kód BSC). 

 

 

A NA ZÁVER. BEZ OHĽADU NA TO, V AKOM ŠTÝLE SA VYBERIETE NA DOVOLENKOVÉ POTULKY, VÁM PRAJEM PRÍJEMNÚ A VESELÚ DOVOLENKU! HAVE FUN! ...nezabudnite na bižutériu :)