15.09.2017 | Modrypav.sk

KÁRO - TRI KRÁT INAK

blog

JE NADČASOVÉ, KLASICKÉ A KAŽDÚ CHVÍĽU SA VRACIA. VŽDY VO VEĽKOM ŠTÝLE! ŠKÓTSKE KÁRO  - PRETOŽE HOVORÍME O ŇOM, JE HORÚCIM TRENDOM AJ TOHTOROČNEJ JESENE. OBJAVILO SA MEDZI INÝMI AJ NA PREHLIADKACH U PRADY A GUCCIHO V 90. ROKOCH. NÁJDEME HO PREDOVŠETKÝM NA PLÁŠŤOCH, NA ŠATÁCH, ALEBO NA ZIMNÝCH TOPÁNKACH. AK VÁS ZAUJÍMA S ČÍM KÁRO NOSIŤ, VYLOŽTE SI NOHY, UVARTE KÁVU A POĎTE SI PREČÍTAŤ A INŠPIROVAŤ.  :)

 

V MUŽSKOM ŠTÝLE

V TEJTO SEZÓNE SÚ MIMORIADNE MÓDNE ŽENSKÉ OBLEKY! NOSÍME ICH NIELEN DO KANCELÁRIE, ALE AJ NA VEČER A RODINNÉ OSLAVY. NAJLEPŠÍ VÝBER JE KÁRO - V ŠEDEJ, ALEBO FAREBNEJ. V TOMTO "LOOKU" BUDE VEĽMI DOBRE VYZERAŤ VÝRAZNÁ BIŽUTÉRIA, KTORÁ VÁM DODÁ MAXIMÁLNU ŽENSKOSŤ - NAPR. NÁUŠNICE Z PERIA A CHOKERY.

 

 

 

DIEVČENSKY&ROMANTICKY

OČARUJÚCI "LOOK" SÚ ŠATY V ŠTÝLE BOHO S VYSOKÝMI ČIŽMAMI NAD KOLENO A V SPOLOČNOSTI PLETENÉHO KRATŠIEHO KABÁTIKA TO VYZERÁ SKVELO. K TOMU SI ZVOĽTE ORIGINÁLNE NÁUŠNICE - NAJLEPŠIE TAKÉ, KTORÉ MAJÚ FARBU KÁRA.

 

 

 

PARÍŽSKY "ŠIK"

KOCKOVANÁ KOŠEĽA, AELBO PALETO A KRÁTKA PLETENÁ SUKŇA - TO JE ŠTÝL, ZA KTORÝ BY SA NEMUSELA HANBIŤ ANI RODENÁ PARÍŽANKA! DO TOHTO "LOOKU" JE POVINNÉ SI ZVOLIŤ JEMNÚ ŽIARIVÚ BIŽUTÉRIU - NAPRÍKLAD Z KOLEKCIE SILVER ( kódy - bsi, nsi). NAJKRAJŠIE SÚ MODELY POZLÁTENÉHO STRIEBRA S OČARUJÚCIMI JEMNÝMI PRÍVESKAMI.

 

 

NAPRIEK TOMU, ŽE KÁRO JE V MÓDE UŽ VEĽMI DLHO, VYZERÁ VŽDY DOKONALE! HODÍ SA DO RÔZNYCH STYLINGOV A ZVLÁŠŤ DO  JESENNÝCH. VYSKÚŠAJTE.  :)