18.10.2016 | Modrypav.sk

JESENNÉ "PARTY TIME"

blog

JESEŇ NEMUSÍ PRINIESŤ MÓDNU NUDU A ŠEDÉ FARBY! OBJAVTE NAJLEPŠÍ LIEK - WEEKENDOVÉ PARTY S PRIATEĽKAMI. A ZVLÁŠTNE PRÍLEŽITOSTI VYŽADUJÚ MIMORIADNE PRÍPRAVY A VÁŠ PARTY STYLING SA NEZAOBÍDE BEZ ORIGINÁLNYCH VEČERNÝCH DOPLNKOV.

 

 

ZAPNITE SI PÁSY A SPOLU S MODRÝM PÁVOM POĎTE NA DIVOKÉ PARTY DOBRODRUŽSTVO.

 

NÁHRDELNÍKY V PALETE FARIEB NÁJDEME V KOLEKCII "PARTY TIME". PRÍVESKY Z RETIAZOK, KORÁLOK A NÁHRDELNÍKY S VEĽKÝM ACHÁTOM ODPORÚČAME NOSIŤ K DLHÝM ŠATÁM Z PADAVÉHO MATERIÁLU. AK MÁTE RADI TMAVÚ FARBU, SVOJ PARTY STYLING MÔŽETE DOPLNIŤ ČIERNYMI NÁHRDELNÍKMI Z RETIAZOK - A SPOLU S KRAJKOVOU BLÚZKOU BUDETE VYZERAŤ MEGA LUXUSNE!

GARANTUJEM, ŽE VO VAŠICH STYLINGOCH, NÁRAMKY S KOVOVÝMI DEKORATÍVNYMI PRVKAMI A AKRYLOVÝMI KRYŠTÁLMI V NIEKOĽKÝCH FAREBNÝCH PREVEDENIACH - BUDE ZANAMENAŤ, ŽE STE OBOZNÁMENÁ SO SÚČASTNÝMI TRENDAMI. :)

ROCKOVÉ RYTMY

MILUJEŠ ALTERNATÍVNE KONCERTY, RADI SA OCITNETE V KRČMIČKÁCH A VAŠOU MÓDNOU IKONOU JE CARA DELEVINGNE? V KOLEKCII "PARTY TIME" NÁJDETE AJ ROCKOVÉ VZORY BIŽUTÉRIE, KTORÉ SKVELO VYZERAJÚ SPOLU S TOPÁNKAMI TYPU BIKERS, KOŽENÝMI NOHAVICAMI A FLANELOVOU KOŠEĽOU. MÁM NA MYSLI VÝRAZNÉ NÁRAMKY A NÁHRDELNÍKY S VOSKOVANÝCH ŠNÚROK A KOVOVÝCH DOPLNKOV V ODTIEŇOCH ZLATEJ. AK DÁVATE PREDNOSŤ ROCKOVÉMU STYLINGU LEN V ČIERNEJ FARBE, VYBERTE SI MAXI NÁHRDELNÍK S ČIERNYMI KRYŠTÁLMI.

LADY GLAMOUR

NA VEČIERKOCH CHCETE VYZERAŤ RADŠEJ ELEGANTNE A LUXUSNE? STAVTE NA BIŽUTÉRIU Z MODRÉHO PÁVA, VĎAKA KTOREJ SA BUDETE CÍTIŤ AKO FILMOVÁ HVIEZDA! S DOPLNKAMI S TRBLIETAVÝMI FLITRAMI BUDETE VYZERAŤ EŠTE VIAC ELEGANTNE AJ SPOLU S NÁHRDELNÍKOM S PRIESVITNÝMI KRYŠTÁLMI ALEBO S EXTRAVAGANTNÝMI PRÍVESKAMI Z AKRYLU. A JE PRAVDA, ŽE LADY GLAMOUR NEOPOVRHNE AJ BIŽUTÉRIOU Z PERÁL. :)

KOLEKCIA "PARTY TIME" VÁS PRIPRAVÍ NA JESENNÚ VEČIERKOVÚ SEZÓNU. POĎTE NA www.modrypav.sk A ZISTITE, KTORÉ VZORY VÁS NADCHNÚ A OČARIA. :)