11.10.2016 | Modrypav.sk

JESENNÁ NÁDHERA

blog

JESEŇ SI URČITE SPÁJATE S UPRŠANÝMI RÁNAMI V SIVÝCH ŠATÁCH. S BIŽUTÉRIOU Z MODRÉHO PÁVA ZVLÁŠŤ Z KOLEKCIE ETNO MÔŽETE ZMENIŤ SVOJ POSTOJ. HLAVNÝMI MOTÍVMI TEJTO KOLEKCIE SÚ FLITRE, PIERKA A KORÁLKY, KTORÉ VÁM DODAJÚ LETNÚ ENERGIU DO BUDÚCEJ SEZÓNY! :)

 

 

CESTOVANIE V ČASE

V TEJTO SEZÓNE NECHAJTE MINIMALISTICKÉ KÚSKY HLBOKO V SKRINI. PRICHÁDZAJÚ DO POPREDIA ..... BROŠNE. ZABUDNUTÉ V SKRINIACH NAŠICH BABIČIEK, PRICHÁDZAJÚ SPÄŤ VO VEĽMI "HOT!" VYDANÍ. TIE NA MODROM PÁVOVI SÚ PÔSOBIVO VEĽKÉ, VYROBENÉ Z FLITROV, AKRYLOVÝCH KORÁLOK, SKLENENÝCH KRYŠTÁLOV A ANTIALERGICKÉHO KOVU. V KRÁSNYCH A PÔSOBIVÝCH FARBÁCH S TVAROM KVETOV. ICH VYUŽITIE V TOMTO JESENNOM OBDOBÍ JE NAOZAJ PESTRÉ - NAPR. NA KABÁT, SAKO ČI TEPLÝ ŠÁL.

 

POĎ SO MNOU LIETAŤ

DLHÉ NÁUŠNICE PO RAMENÁ TO JE TREND PODPOROVANÝ DIZAJNÉRMI Z MINULEJ SEZÓNY. TÁTO VERZIA SA OBJAVILA AJ V NOVINKÁCH NA MODROM PÁVOVI. VYROBENÉ Z RÔZNOFAREBNÉHO PERIA, NITÍ, VELÚRU A JEMNÝCH RETIAZOK ROBIA SENZÁCIU. PRE ODVÁŽNYCH MILOVNÍKOV TOHTO ŠTÝLU, NÁJDETE NA MODROM PÁVOVI AJ NÁHRDELNÍKY, KTORÉ TVORIA SPOLU S NÁUŠNICAMI KOMPLET.