03.10.2017 | Modrypav.sk

JESEŇ 2017 - NAJMÓDNEJŠIE POKRÝVKY HLAVY SKOMBINOVANÉ S BIŽUTÉRIOU

blog

 

UŽ TU MÁME JESEŇ A TO JE NAJVYŠŠÍ ČAS PRIPRAVIŤ SA NA TEN POKLES TEPLÔT A PRIPRAVIŤ SI V ŠATNÍKU MIESTO PRE NAJMÓDNEJŠIE POKRÝVKY HLAVY. A VLASTNE V KOMBINÁCII S BIŽUTÉRIOU NÁM UROBÍ, ŽE AJ KABÁT Z PREDCHÁDZAJÚCEJ SEZÓNY NADOBUDNE KRAJŠÍ, NOVŠÍ A ŠTÝLOVEJŠÍ CHARAKTER.

 

PÁNSKY ŠTÝL

KOŽENÉ ČIAPKY SO ŠILTOM SA OBJAVILI NA MÓLACH OD DIORA, TIE VYROBENÉ Z TVÍDU SÚ PRÁCOU KARLA LAGERFELDA A TIE SATÉNOVÉ PONÚKA PRADA. TENTO ŠTÝL ČIAPKY JE BEZPODMIENEČNÝ MUST HAVE TÚTO JESEŇ. ZAUJÍMALO BY VÁS, AKÁ BIŽUTÉRIA SA HODÍ K TEJTO POKRÝVKE HLAVY? SAMOZREJME - NÁUŠNICE! MÔŽU TO BYŤ NÁUŠNICE GEOMETRICKÉHO TVARU V MINIMALISTICKEJ PODOBE ( kód "krg" ). MODEL, KDE JE PÁR NÁUŠNICE INÝ - ČO JE HOT TREND. AK MÁTE RADI ODVÁŽNE SÚPRAVY, TAK VYSKÚŠAJTE ROCKOVÉ NÁUŠNICE - HVIEZDY. SOM SI ISTÁ, ŽE POPRI NICH NIKTO NEPREJDE ĽAHOSTAJNE!

 

 

KLASICKÁ BARETKA

DOTERAZ SME SI ICH SPÁJALI S NAŠIMI BABIČKAMI, ALEBO STARŠÍMI ELEGANTNÝMI DÁMAMI Z PARÍŽSKYCH CHAMPS-ELYSEES. V TEJTO SEZÓNE SA VRACAJÚ SPÄŤ S ÚPLNE ZMENENOU TVÁROU. NA MÓLACH A V OBCHODOCH ICH NÁJDETE VO VERZIÁCH S VÝŠIVKAMI, ALEBO PERLAMI, VYROBENÉ NIELEN Z KLASICKÉHO MOHÉRU, ALE AJ ZO ZAMATU, ČI MENČESTRU! A ČO S BIŽUTÉRIOU? BARETKA, ZVLÁŠŤ TAKÁ OKRASNÁ BUDE VYZERAŤ KRÁSNE S VÝRAZNÝMI, DLHÝMI NÁUŠNICAMI A CHOKEROM, KTORÝ NÁM DODÁ CELKOVÝ PARÍŽSKY LOOK. A KTORÉ MODELY ODPORÚČAM? URČITE TIE Z PERIA, Z KOLEKCIE ETNO (kód "ket" ) A AKRYLOVÉ ( kód "kss" ). CHOKER SI VYBERTE VO FARBE BARETKY, VYTVORÍTE SÚVISLÝ CELOK. 

 

 

KOŽUŠINOVÝ KLOBÚK

VEĽKÉ KOŽUŠINOVÉ KLOBÚKY SÚ ĎALŠÍ HIT TOHTOROČNEJ JESENE. OBJAVILI SA V KOLEKCII MIU MIU V NIEKOĽKÝCH ENERGETICKÝCH FARBÁCH. S ČÍM ICH NOSIŤ?

JE PRAVDA, ŽE V TEJTO SEZÓNE KRAĽUJE HESLO "ČÍM VIAC, TÝM LEPŠIE", NO V PRÍPADE VEĽKEJ KOŽUŠINOVEJ ČIAPKY A BIŽUTÉRIE, BUĎTE OPATRNÍ, PRETOŽE BY SA TO MOHLO ĽAHKO PREHNAŤ. NAJLEPŠIE JE VYBRAŤ SI MALÉ, DISKRÉTNE A JEMNE ŽIARIACE NÁUŠNICE. ODPORÚČAM JEMNÉ PERLY Z KOLEKCIE PARTY TIME ( kód "kpt" ).

 

 

PRIPRAVTE SA NA NOVÚ SEZÓNU! KTORÁ POKRÝVKA HLAVY SA VÁM NAJVIAC PÁČI A JE VAŠA NAJOBĽÚBENEJŠIA?  :)