12.09.2017 | Modrypav.sk

JEMNOSŤ A ELEGANCIA JE "IN"

blog

 

STRIEBORNÁ BIŽUTÉRIA MÁ TIEŽ TOĽKO KRÁSY A ŠARMU AKO ZLATÁ, HLAVNE AK IDE O JEMNÉ A MINIMALISTICKÉ DOPLNKY. DROBNÉ VZORY NÁRAMKOV A NÁHRDELNÍKOV NIKDY NEVYJDU Z MÓDY A SÚ VHODNÉ DO RÔZNYCH STYLINGOV. AJ VY STE MILOVNÍČKOU STRIEBORNÝCH DOPLNKOV? OBJAVTE NAJNOVŠIU KOLEKCIU ZO STRIEBRA - SILVER.

 

 

                                                     

TENKÉ RETIAZKOVÉ NÁRAMKY UŽ NIEKOĽKO SEZÓN KRAĽUJU VO SVETE MÓDY. A U NÁS, OKREM KLASICKÝCH PRÍVESKOV - SRDIEČOK A ĽALIÍ, NÁJDETE VEĽA ORIGINÁLNYCH PRÍVESKOV! GEOMETRICKÉ VZORY DVOCH SPOJENÝCH KRUHOV,  ŠÍPKA LÁSKY A RÔZNE INÉ SÚ SKVELÝM DOPLNKOM DO JESENNÝCH STYLINGOV. PRÍVESKY V TVARE ANANÁSU, ALEBO PAPAGÁJA VÁM ZAS PRIPOMENÚ LETNÉ VÝLETY A HORÚCU PLÁŽ.

 

                                                     

 

AK SA VÁM PÁČI ORIGAMI, TAK SI MÔŽETE VYBRAŤ NÁRAMOK S PRÍVESKOM, KTORÝ PRIPOMÍNA JAPONSKÉ UMENIE SKLADANIA PAPIERA.

 

                                                                 

                                                                          

 

VĎAKA ŠIROKEJ ŠKÁLE PRÍVESKOV V TEJTO KOLEKCII, MÔŽU  BYŤ AJ SKVELÁ VOĽBA AKO DARČEK PRE VAŠU BLÍZKU OSOBU. NAPR. NÁRAMOK S ORIGAMI, JE SUPER VÝBER DARČEKA PRE NIEKOHO, KTORÉHO TÁTO JAPONSKÁ TECHNIKA SKLADANIA PAPIERA FASCINUJE, ALEBO SRDIEČKO SO ŠÍPOM MÔŽE ZAS POTEŠIŤ DIEVČATÁ, KTORÉ HĽADAJÚ LÁSKU. :)

 

                                                   

 

JEMNÁ, ALE PLNÁ CHARAKTERU. MINIMALISTICKÁ BIŽUTÉRIA SÚ DOPLNKY, KTORÉ FENOMENÁLNE OBOHATIA KAŽDÝ STYLING. ĽAHKOSŤ, JEDNODUCHOSŤ A ELEGANCIA - JE VŽDY "IN"!