23.12.2016 | Modrypav.sk

HORÚČKA KARNEVALOVEJ NOCI

blog

HORÚČKA KARNEVALOVEJ NOCI

KARNEVALOVÝ STYLING MÁ JEDNO PRAVIDLO: MUSÍ VYNIKNÚŤ, MUSÍ ZAUJAŤ A MUSÍ PREKVAPIŤ. AKO DOSIAHNUŤ DOKONALÝ KARNEVALOVÝ OUTFIT? NÁVOD AKÝ, VÁM DÁM SAMOZREJME S BIŽUTÉRIOU S MODRÉHO PÁVA. :)

DISCO

V TEJTO SEZÓNE SA TVORCOVIA BIŽUTÉRIE, KTORÚ NÁJDETE NA MODROM PÁVOVI VRÁTILI NA DISKOTÉKY 80 ROKOV, KEDY TANCOVALI V  RYTME DISCO HITOV ZMYSELNÉ ŠTÝLOVÉ A PÔVABNÉ TELÁ SO SILNOU DÁVKOU LESKU. BOLO TO NIELEN VĎAKA ŠATÁM, ALEBO SEXY OBTIAHNUTÝM OVERALOM, ALE PREDOVŠETKÝM VĎAKA TRBLIETAVÝM DOPLNKOM. MODRÝ PÁV MÁ V PONUKE PARTY NÁHRDELNÍKY VYROBENÉ ZO SKLENENÝCH KRYŠTÁLOV VO VEČERNÝCH FARBÁCH ČIERNEJ A STRIEBORNEJ. TIEŽ VEĽMI MÓDNE NÁRAMKY ČI NÁUŠNICE.

KLASICKÉ "LITTLE BLACK DRESS"

"MALÉ" ČIERNE ŠATY SÚ KULTOVÉ A PO MNOHÉ ROKY BOLI A SÚ V ŽENSKÝCH SKRINIACH. AVŠAK V ZÁVISLOSTI OD AKTUÁLNYCH TRENDOV, SEZÓN A PRÍLEŽITOSTÍ SA MENIA DOPLNKY, KTORÉ ICH SPREVÁDZAJÚ. NA VÝBER MÁTE RÔZNU PONUKU NA MÓDNE EXPERIMENTOVANIE - BIŽUTÉRIU ORIGINÁLNEHO DIZAJNU NAPR. EXTRAVAGANTNÉ NÁUŠNICE S PERÍM ALEBO RÔZNE ZOSTAVY NÁRAMKOV.

ZAMATOVÉ ŠATY

ZAMATOVÉ ŠATY BEZ RAMIENOK V ŠTÝLE 60 ROKOV VO FARBE ČERVENÉHO VÍNA, VO VLASOCH ZMYSELNÉ VLNY, ČIERNE IHLIČKOVÉ PODPÄTKY. ZNIE TO AKO ŠTÝL, KTORÝ POTREBUJE TRBLIETAVÉ DOPLNKY? TO ZABEZPEČIA NÁHRDELNIKY S FAREBNÝMI OČKAMI A ZIRKÓNMI, KTORÉ SA NOSIA NARAZ AJ VIACERÉ A RUKY ZDOBIA PRSTENE.

 

KARNEVAL SA RÝCHLO BLÍŽI. ČAS ZAČAŤ PREMÝŠĽAŤ O PARTY - ŠTÝLE, KTORÝM ZAŽIARITE VĎAKA BIŽUTÉRIE Z MODRÉHO PÁVA. :)