31.10.2016 | Modrypav.sk

FIT TELO V "ŠIK" VYDANÍ

blog

ZDRAVÝ KOKTEIL, RAD  ŠKOLENÍ, MARATÓN PRACOVNÝCH POVINNOSTÍ :).........  A KONEČNE JE ČAS UROBIŤ NIEČO PRE SEBA! NO A PEKNÉ TELO BY MALO BYŤ AJ KRÁSNE "VYŠPERKOVANÉ". A S TÝM VÁM POMÔŽE ORIGINÁLNA BIŽUTÉRIA Z MODRÉHO PÁVA. :)

 


KÚZLO JEMNÝCH RETIAZOK DISKRÉTNE PODČIARKNE VÁŠ OUTFIT A SPLNÍ ROLU MOTIVAČNÉHO TALIZMANU. MÁM NA MYSLI KOLEKCIU "CELEBRITY" O KTOREJ UŽ NÁJDETE PRÍSPEVOK NA BLOGU.

NÁHRDELNÍKY A NÁRAMKY VYROBENÉ Z ANTIALERGICKÉHO KOVU SÚ UNIVERZÁLNE MODELY, KTORÉ VÁM DOPLNIA VÁŠ LEŽERNÝ ŠTÝL, AJ NA ROMANTICKEJ VEČERI A ........AJ POČAS CVIČENIA V POSILOVNI ( TELOCVIČNI). A V TEJTO POSLEDNEJ MOŽNOSTI ICH ODPORÚČAM ZVLÁŠŤ PRE VŠETKY, KTORÉ SA NECHCÚ ANI POČAS CVIČENIA ROZLÚČIŤ SO SVOJIMI "ŠPERKAMI".  RETIAZKY "CELEBRITY" SÚ VEĽMI DOBRÁ VOĽBA. KRÁSNE VYZERAJÚ NOSENÉ V ŠPORTOVÝCH OUTFITOCH NA VAŠOM KRKU ČI HRUDNÍKU. DOPLNIŤ ICH MÔŽETE AJ NÁRAMKAMI, KTORÉ VÁS BUDÚ MOTIVOVAŤ K ĎALŠIEMU INTENZÍVNEMU CVIČENIU. :)

JEMNÉ RETIAZKY NÁJDETE AJ V ĎALŠEJ KOLEKCII. SÚ TAK MINIMALISTICKÉ, ŽE ICH SMELO MÔŽETE NOSIŤ V ČASE, KTORÝ VENUJETE ŠPORTU. NEBOJTE SA, ŽE VÁS TENTO JEMNÝ NÁHRDELNÍK BUDE RUŠIŤ POČAS BEHU NA BEŽIACOM PÁSE. NAOPAK BUDETE SA CÍTIŤ ŽENSKY, AJ KEĎ SA Z VÁS BUDE LIAŤ POT. 

 


AK SA VENUJETE CYKLISTIKE, AJ PRE VÁS MÁ MODRÝ PÁV DOPLNKY, KTORÉ VÁM DOPLNIA VAŠE CYKLISTICKÉ OUTFITY.  NASTAVITEĽNÉ NÁRAMKY Z KOŽE A ANTIALERGICKÉHO KOVU S ORIGINÁLNYMI PRÍVESKAMI SÚ SPÔSOB AKO PREPAŠOVAŤ ŽENSKÝ PRVOK DO ŠPORTU. VĎAKA ŠIROKEJ ŠKÁLE FARIEB, KTORÉ NÁJDETE NA MODROM PÁVOVI, SI MÔŽETE BYŤ ISTÉ, ŽE NÁJDETE NÁDHERNÉ NÁRMKY V ODTIENI, KTORÝ ZODPOVEDÁ VAŠIM CYKLISTICKÝM ŠORTKÁM, ALEBO ŠNÚRKAM. OBMEDZENÉ STE LEN VAŠOU PREDSTAVIVOSŤOU A OCHOTOU EXPERIMENTOVAŤ.

 

 

AK SI NEVIETE PREDSTAVIŤ VÁŠ DEŇ BEZ RANNÉHO JOGGINGU, S OBĽUBENOU HUDBOU V SLUCHÁTKACH, TAK SA URČITE ZHODNEME, ŽE VEĽA ZÁBAVY OKREM BEHU, NÁM DÁVAJÚ AJ ZÁVISTLIVÉ POHĽADY OD ĽUDÍ, KTORÍ SA PONÁHĽAJÚ DO PRÁCE. Z TOHTO DÔVODU OBLEČENIE NA BEH A VHODNE PRISPÔSEBENÉ DOPLNKY, NIE SÚ TRIVIÁLNA ZÁLEŽITOSŤ. NAJMÓDNEJŠIE SÚ TERAZ KOŽENÉ NÁRAMKY A NÁRAMKY Z PRÍRODNÝCH KAMEŇOV, KTORÉ IDÚ K VÁM NA POMOC. :) VYTVORTE SI ZOSTAVU Z DVOCH NÁRAMKOV - ŠIROKÝ KOŽENÝ, KTORÝ SPOJÍTE S NÁRAMKOM Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA. TAKTO ZVOLENÁ ZOSTAVA VÁM NEBUDE RUŠIŤ VAŠE ŠPORTOVÉ AKTIVITY A UKÁŽETE SVETU, ŽE STE MÓDNA AJ PRI BEHU. PO SKONČENÍ TRÉNINGU, MÔŽETE DOPLNIŤ VAŠU ZOSTAVU NÁRAMKOV NIEKOĽKÝMI ĎALŠÍMI A ZÍSKATE TAK STYLING IDEÁLNY NA PRECHÁDZKU DO MESTA, ALEBO AJ DO PRÁCE.

 

 

AJ PRI TRÉNINGOCH BY SME NEMALI ZABÚDAŤ NA NOSENIE BIŽUTÉRIE, KTORÁ DÁVA CHARKTER NÁŠMU ŠTÝLU A UKAZUJE NÁŠ TEMPERAMENT. UDRŽIAVAŤ SI VYŠPORTOVANÚ A PEKNÚ POSTAVU JE AJ DOBRODRUŽSTVO Z MÓDOU A AJ FORMA SEBAVYJADRENIA. BIŽUTÉRIA MODRÉHO PÁVA MÔŽE BYŤ PRE VÁS SPÔSOBOM VYTVORIŤ SI SKVELÝ LOOK VO "FIT" ŠTÝLE. VYSKÚŠAJTE SAMÉ!  :)