22.01.2017 | Modrypav.sk

EXOTICKÁ KAMPAŇ#ZANZIBAR

blog

FASCINUJÚCI OSTROV V INDICKOM OCEÁNE, EXOTICKÉ ZVIERATÁ A KRÁSNE SLNEČNÉ DNI 365 DNÍ V ROKU - FAREBNÁ KRAJINA AFRIKY....POĎTE SO MNOU NA CESTU DO ZANZIBARU A ATRAKCIA ČÍSLO JEDNA HNEĎ PO POTÁPANÍ PRI KORALOVÝCH ÚTESOCH BUDE....LETNÉ STRETNUTIE S BIŽUTÉRIOU....NEMÔŽETE SA DOČKAŤ? PRIPRAVTE SI STUDENÉ NÁPOJE, PRETOŽE BUDE HORÚCO! :)

PRED OBJEKTÍVOM

TVÁR KAMPANE NA JAR/LETO 2017 JE BEATRICE CHIRIAC PÔVODOM Z RUMUNSKA. VO SVOJEJ PROFESII MODELKA PRACUJE UŽ NIEKOĽKO ROKOV, SKÚSENOSTI PRED OBJEKTÍVOM ZÍSKAVA NAPR. V NEW YORKU V KAMPANI PRE L'OREAL, V TURECKU PRE ZNAČKU BOSH. MÁ ZA SEBOU AJ DEBUT NA FILMOVOM PLÁTNE VO FILME "MODIGLIANI" S ANDY GARCIA A EVA HERZIGOVÁ, KDE SI ZAHRALA POSTAVU ...FRIDY KAHLO!

BIŽUTÉRIA INŠPIROVANÁ PRÍRODOU

VEĽKÉ MNOŽSTVO VZOROV, FARIEB ZEME A DIVOKOSŤ PRÍRODY INŠPIROVANÁ RÔZNOFAREBNOSŤOU KRAJINY ZANZIBAR - TO SÚ HLAVNÉ TÉMY KAMPANE. TAK SA PRIPRAVTE NA ETNICKÉ OZDOBY, DLHÉ NÁHRDELNÍKY A VÝRAZNÉ NÁUŠNICE S PERÍM A STRAPCAMI, VO FARBÁCH TYPICKÝCH PRE AFRICKÝ REGIÓN. MNOHO FAREBNÝCH ŠTYLIZÁCIÍ DOKONALE SPLYNULO S PRÍRODOU ZANZIBARU. O NOVÝCH MODELOCH MÔŽEME HOVORIŤ DONEKONEČNA, ALE NAJLEPŠIE JE ICH VIDIEŤ - TAK SA POZRITE . :)

ZO ZÁKULISIA

V KAMPANI VEDĽA HVIEZDY BEATRICE BOLI AJ PÔVODNÝ OBYVATELIA, KTORÍ DODALI SCÉNAM AUTENTICKÝ CHARAKTER. SAMA BEATRICE UKÁZALA NIEKOĽKO PODÔB S BIŽUTÉRIOU, V KTOÝCH NESTRÁCALA MIMORIADNY PÔVAB A KRÁSU. INŠPIRUJÚCO A MIMORIADNE CHARIZMATICKY PREZENTUJE NAJNOVŠIE MODELY BIŽUTÉRIE BYDZIUBEKA.