02.11.2017 | Modrypav.sk

DRAVÝ A ELEGANTNÝ -- SILNÝ#TREND JESENE 2017

blog

GLAM ROCK JE UŽ NIEKOĽKO SEZÓN NAJDÔLEŽITEJŠÍM TRENDOM JESENE. AJ V TEJTO SEZÓNE STAVIAME NA KOMBINÁCIU GRUNGE A GLAMU 80. ROKOV. NA VRCH SI ZVOLÍME PRIESVITNÉ MATERIÁLY K TOMU LAKOVÁNÚ KOŽU, ŤAŽKÉ BOTY A NESMRTEĽNÚ RAMONESKU. STREET MÓDA NABERÁ RAFINOVANÝ CHARAKTER - POTLAČE "ALA" GRAFITY, ROZTRAPKANÉ OKRAJE DŽÍNOSOV KOMBINUJEME S BIELOU KOŠELOU A VÝRAZNOU BIŽUTÉRIOU - A TO VLASTNE ONA ZOHRÁVA NAJDÔLEŽITEJŠIU ÚLOHU.

 

S PREPICHOM

 

TÁTO SEZÓNA ROZHODNE NEPATRÍ K TÝM NESMELÝM - ČÍM VIAC OZDÔB, BIŽUTÉRIE A VZOROV TÝM LEPŠIE. AK SA ROZHODNETE PRE LOOK V GRUNGE-OVOM VYDANÍ , BUDETE POTREBOVAŤ ŤAŽKÚ BAROKOVÚ BIŽUTÉRIU, NAPRÍKLAD AKO NÁUŠNICE VYROBENÉ Z KOVU A KORÁLOK Z KOLEKCIE (kss), ALEBO CHOKERY SO ZIRKÓNMI Z KOLEKCIE (nrg). AKO ICH NOSIŤ? ČO POVIETE NA ČIŽMY NAD KOLENO, ROZTRHANÚ MINI SKUKŇU Z ČIERNEJ DŽÍNSOVINY, SIEŤOVÉ PANČUCHY, ČIERNA KOŠEĽA OVERSIZE, KTORÁ DODÁ CELKOVÉMU VZHĽADU NONŠALANCIU-NEDBANLIVOSŤ.

 

 

KONTRASTNÉ PREPOJENIA

 

DIEVČENSKÉ, ALE DRAVÉ, ROMANTICKÉ, ALE S VÝRAZNÝM PRVKOM - GLAM ROCK V TEJTO SEZÓNE JE PLNÝ PROTIKLADOV - A TO SA NÁM NAJVIAC PÁČI. :)  BUNDA SO STRIEBORNOU NIŤOU S VÝRAZNÝMI RAMENAMI KOMBINUJTE S ĽAHKÝMI VZDUŠNÝMI ŠATAMI A BOTAMI NA HRUBEJ PODRÁŽKE DOPLNENÉ PERLAMI. CELOK DOPLNÍME CHOKEROM S HVIEZDOU, ALEBO ZIRKÓNOM A DIEVČENSKÝ CHARAKTER VÁM DODAJÚ TIEŽ NÁUŠNICE V TVARE KRÍDEL.

 

 

AKCENT

 

NECHCETE ŠTÝL GRUNGE OD HLAVY AŽ PO ŠPIČKY? STAVTE NA MALÝ AKCENT V ŠTÝLE GLAM ROCK NAPR. NÁRAMKY Z KOLEKCIE (bmmh) ALEBO (bed).

 

CHCETE BYŤ NEZVYČAJNE TRENDY TÚTO JESEŇ? BUĎTE GLAM!  :)