13.02.2018 | Modrypav.sk

CUKRÍKOVÁ RUŽOVÁ - #SWEET TREND

blog

 

MYSLÍM, ŽE UŽ SA VŠETCI TEŠÍME AKO ZIMNÉ BUNDY A OBLEČENIE POPUTUJÚ HLBOKO DO SKRÍŇ A ŠATNÍKOV. KEĎŽE VO FEBRUÁRI JE UŽ JAR TAK NA POLCESTE K NÁM, MÔŽEME SI DO ŠATNÍKOV PUSTIŤ VIAC LETNÝCH FARIEB. TÚTO JAR (ROVNAKO AKO KAŽDÝ ROK) BUDE MÓDNA CUKRÍKOVÁ RUŽOVÁ.

A V NAŠEJ PONUKE TÁTO FARBA TIEŽ NEMÔŽE CHÝBAŤ A PRETO VÁM CHCEM PREDSTAVIŤ KÚSKY V TEJTO FARBE.

 

NÁUŠNICE

PUDROVÉ NÁUŠNICE VYROBENÉ ZO SKLENENÝCH KORÁLOK VÁM DODAJÚ DIEVČENSKÝ PÔVAB. MÔŽETE ICH NÁJSŤ (kód "kms") V RÔZNYCH VARIANTOCH. NÁUŠNICE ZO SKLENENÝCH KRYŠTÁLOV (kód "kss") SÚ URČENÉ PRE VŠETKY Z VÁS, KTORÉ MÁTE RADI VÝRAZNÚ BIŽUTÉRIU. MÁTE RADŠEJ DOPLNKY V ŠTÝLE BOHO? STAVTE NA NÁUŠNICE S RUŽOVÝM STRAPCOM - IDEÁLNE KU VZDUŠNEJ KOŠELI A RAMONESKE. A NÁUŠNICE V TVARE KVETOV VÁM ROZJASNÍ AJ TEN NAJJEDNODUCHŠÍ OUTFIT.

 

 

NÁRAMKY

O EFEKTNÉ ROZJASNENIE KAŽDÉHO STYLINGU SA POSTARAJÚ PUDROVÉ NÁRAMKY, NAPR. Z PRÍRODNÝCH KAMEŇOV (kód "bmmh") V ZOSTAVE S JEMNÝMI NÁRAMKAMI (kód "bsc"). AK MÁTE RADI VEĽKÚ BIŽUÉRIU, STAVTE NA NÁRAMKY Z KOLEKCIE (kód "bp").

 

 

NÁHRDELNÍKY

RADI SI OZDOBUJETE DEKOLT NÁHRDELNÍKOM? ZVOĽTE SI NÁHRDELNÍK SAMOZREJME V CUKRÍKOVEJ RUŽOVEJ. NAPR. CHOKERY OZDOBENÉ SKLENENÝM KRYŠTÁLOM, ALEBO RÔZNYMI DEKORATÍVNYMI PRVKAMI (kód "nrg"). NIE STE MILOVNÍČKOU ZAMATOVEJ STUHY? STAVTE NA NÁHRDELNÍKY S KVIETKAMI (kód "np").  AK VÁM JE BLÍZKY ETNO ŠTÝL, TAK DVOJITÝ NÁHRDELNÍK Z KORÁLOK ZDOBENÝ STRAPCAMI (kód "nsc0023") JE PRE VÁS TEN PRAVÝ.

 

 

POZERAJTE SA NA SVET RUŽOVÝMI OKULIARMI. :) A NECHAJTE SI VSTÚPIŤ PUDROVÉ DOPLNKY DO ŠATNÍKA, NECH SA K VÁM PRIBLÍŽI JAR. :)