20.10.2016 | Modrypav.sk

BROŠŇA - KRÁSNY DOPLNOK

blog

TRENDY NA JESEŇ - ZIMA 2016 TO JE ZLOŽENIE ŠTÝLOV, TEXTÚR A FARIEB, V KTOREJ KAŽDÁ Z NÁS NÁJDE ČASŤ SEBA. KRAĽUJÚ ROVNAKO ŠPORTOVÉ BUNDY, VOJENSKÉ KABÁTY VO FARBE KHAKI,  ROCKOVÝ ŠTÝL A AJ ARISTOKRATICKÝ LUXUS ZDOBENÝ ZLATOM A ZAMATOM. RADI MENÍTE SVOJ MÓDNY IMAGE AKO CHAMELEÓN A CHCETE NOSIŤ MÓDNE DOPLNKY NIEKOĽKÝMI RÔZNYMI SPÔSOBMI? S NOVINKAMI Z MODRÉHO PÁVA JE TO ĽAHŠIE AKO NIKDY PREDTÝM, PRETOŽE JEDNA BROŠŇA ROVNÁ SA NIEKOĽKO ĎALŠÍCH "LOOKOV"! PRIPRAVENÉ??  :)  ZAČÍNAME!

 

V ŠTÝLE MADONNY

80 - TE ROKY SA VRACAJÚ! BUNDY S VANKÚŠMI, STRIEBORNÁ BUNDA V ŠTÝLE MICHAELA JACKSONA, VEĽKÉ KOŽUŠINY, KOŽENÉ NOHAVICE SKOMBINOVANÉ SO VZORMI ZVIERAT A ZLATÁ BIŽUTÉRIA. MÁ TO BYŤ ELEKTRICKÉ A BOHATÉ AKO U JEREMYHO SCOTTA A PRETO NEMÔŽU CHÝBAŤ MOTÍVY KRÍDEĽ A HVIEZD, KTORÉ NÁJDETE MEDZI BROŠŇAMI NA MODROM PÁVOVI. AK STE ODVÁŽNE POKÚSTE SA DOKONCA BROŠNE PRIPNÚŤ NEDBALO AJ NA ČIERNE SAKO. :) HONOSNÝ BOMBASTICKÝ EFEKT V ŠTÝLE SVETOVÝCH IT GIRLS JE ZARUČENÝ.

 

 

ARISTOKRATKA

DRAHÉ TKANINY, KRÁĽOVSKÝ ZAMAT A PRÍRODNÉ KOŽUŠINY - V TEJTO SEZÓNE, KAŽDÁ Z NÁS MÔŽE BYŤ SKUTOČNÁ ARISTOKRATKA! KRAJKOVÉ ŠATY, SAKÁ V ODTIEŇOCH VÍNOVEJ A FRANCÚZSKEJ ČIPKY V KOMBINÁCII S UŠĽACHTILOU BIŽUTÉRIOU! NA MODROM PÁVOVI NÁJDETE KVETINOVÉ NÁUŠNICE V ŠTÝLE KRÁĽOVSKÝCH ŠIAT, ALEBO V TVARE KORUNY. HITOM SA UKAZUJÚ BYŤ VZORY BOHATO ZDOBENÉ KRYŠTÁLMI PRIPOMÍNAJÚCE BAROKOVÝ INTERIÉR.

 

 

 

FAREBNÉ MÁVANIA

BROŠNE A NÁUŠNICE V SECESNOM ŠTÝLE DOKONALE DOPĹŇAJÚ VZHĽAD VYŠÍVANEJ BLÚZKE, ALEBO TRBLIETAVEJ BOMBERKE S NÁŠIVKAMI. BIŽUTÉRIA V TVARE FAUNY A FLÓRY ZDOBENÁ KRYŠTÁLMI BUDE NAJLEPŠOU PRIATEĽKOU VYŠÍVANÝCH TOPÁNOK A FOLKOVÝCH MINISUKNÍ. TÚTO SEZÓNU MÓDA NABERÁ ÚPLNE NOVÝ VÝZNAM! MÓDNE TRENDY PRE JESEŇ / ZIMU 2016-17 DALI LATKU VEĽMI VYSOKO. TROCHU V ŠTÝLE KULTOVÝCH 80-TICH ROKOV, TROCHU ELEGANCIE, NIEČO FOLKOVÉ - JEDNÝM SLOVOM POVEDANÉ: VŠETKO JE DOVOLENÉ A URČITE VEĽKÝ VÝZNAM BUDE HRAŤ BIŽUTÉRIA ... A VAŠA VLASTNÁ VYNALIEZAVOSŤ. TAK CHOĎTE DO SVETA MODRÉHO PÁVA A VYTVORTE SI JEDINEČNÝ VZHĽAD PODĽA SEBA. :)