31.01.2018 | Modrypav.sk

BIŽUTÉRIA NA RANDE

blog

VO VZDUCHU UŽ CÍTIŤ ATMOSFÉRU BLÍŽIACEHO SA VALENTÍNA! JE TO IDEÁLNA AURA, ÍSŤ NA RANDE SO SVOJIM MILOVANÝM, ALEBO SA ZAMILOVAŤ DO .... NOVÉHO CHLAPA. :) DEŇ AJ HODINA JE UŽ DOHODNUTÁ. SKVELÉ! JE TU ČAS PREMÝŠĽAŤ O PERFEKTNOM STYLINGU, V KTOROM BUDETE VYZERAŤ A CÍTIŤ SA GENIÁLNE! :) 

POZNÁTE SA UŽ DLHŠIE, MILUJETE ČAS, KTORÝ STRÁVITE SPOLU. NO NAMIESTO VEČERE STRÁVENEJ PRI SVIEČKACH, SA ROZHODNETE ÍSŤ VON DO MESTA. MÔŽETE SA OBLIECŤ DO POHODLNÉHO, MESTSKÉHO ŠTÝLU - NAPR. DO VEĽMI MÓDNEHO V TEJTO SEZÓNE OVERSIZE SVETRA, DOTRHANÝCH DŽÍNSOV A POHODLNÝCH TOPÁNOK. A NEZABUDNITE NA BIŽUTÉRIU, KTORÁ VÁM DODÁ MAXIMÁLNU ŽENSKOSŤ! ZVOĽTE SI DLHÉ NÁUŠNICE  - SO STRAPCAMI A ZOSTAVU NÁRAMKOV ( kód "bp"). VĎAKA TÝMTO KRÁSNYM DOPLNKOM ZÍSKA VÁŠ STYLING EXPRESÍVNY CHARAKTER - A VY SEBAVEDOMIE! :)

 

 

ROMANTICKÝ OBED

ROMANTICKÉ STRETNUTIE POČAS DŇA? TAK PRE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ SI MUSÍTE ZVOLIŤ NIEČO ELEGANTNÉ - NAPR. ČIERNY KABÁT, KTORÝ PERFEKTNE OZDOBÍTE RUČNE VYRÁBANOU BIŽUTÉRIOU Z KERAMIKY.

 

 

VEČERA - LEN MY DVAJA

ROMANTICKÁ VEČERA V ELEGANTNOM VYDANÍ, TO JE VŽDY DOBRÝ NÁPAD! TU JE MOŽNOSTÍ, ČO SA TÝKA STYLINGU NAOZAJ VEĽA! V TEJTO SEZÓNE MÔŽETE NAPR. ZVOLIŤ ZAMATOVÉ ŠATY S ODHALENÝMI RAMENAMI, SPOLU S ČERVENOU BIŽUTÉRIOU - DLHÝMI NÁUŠNICAMI, ZOSTAVOU NÁRAMKOV Z PRÍRODNÝCH KAMEŇOV (kód "bmmh") A PRSTIENKAMI. GARANTUJEME - ON BUDE UCHVÁTENÝ!

 

PARTY ŠIALENSTVO PRE DVOCH

KEĎ VÁS POZVAL NA DRINK, TO JE ZNAMENIE, KTORÉ SĽUBUJE, ŽE TO BUDE DOBRÁ PARTY S TANCOVANÍM DO BIELEHO RÁNA. ;) A PRETO BY STE MALI ZVOLIŤ PLESOVÝ STYLING - ÁNO, NAPR. FLITRE A VÝRAZNÚ  BIŽUTÉRIU. CHOKER S PRÍVESKOM (kód "nrg") S NÁUŠNICAMI DO KOMPLETU. A NA ZÁPÄSTIE ZVOLIŤ KONTRAST - OZDOBIŤ HO JEMNÝMI NÁRAMKAMI (kód "bsc"). PARTY ŠIALENSTVO ZARUČENÉ. :)

 

PRAJEM VÁM PRÍJEMNÉ A MILÉ RANDENIE, ZAMILOVANÍ!  :)