20.11.2017 | Modrypav.sk

AKÝ JE DOKONALÝ "DUET"?

blog

 

NA ČOM STOJÍ ÚSPECH KAŽDÉHO STYLINGU? SAMOZREJME, NA VÝBERE VHODNÝCH DOPLNKOV! NIČ TAK NEDODÁ VÁŠMU LOOKU, AKO ORIGINÁLNE TOPÁNKY ALEBO MÓDNA BIŽUTÉRIA - TO VLASTNE ONI ROZHODUJÚ O KONEČNOM VÝSLEDKU VÁŠHO MÓDNEHO ÚSILIA. AKO KOMBINOVAŤ TIETO DVA PRVKY V STYLINGOCH? ZOZNÁMTE SA S DNEŠNÝM MÓDNYM SPRIEVODCOM, KDE HRAJÚ HLAVNÚ ÚLOHU TOPÁNKY A BIŽUTÉRIA.  :)

 

 

RANDE S MILOVANÝM

 

ZIMA TO JE IDEÁLNY ČAS NA VEČERNÉ RANDE PRI VARENOM VÍNKU. AKÝ LOOK SI VYBRAŤ, ABY STE BOLI #INSTYLE A OČARIŤ MILOVANÉHO? MÔŽETE STAVIŤ NA ŠATY - A JEDNA VEC JE ISTÁ, NAJVIAC ZÁLEŽÍ NA DOPLNKOCH. TOPÁNKY Z GRANÁTOVÉHO VELÚRU SO ZLATOU OZDOBNOU SPONOU A MODRÉ NÁRAMKY Z PRÍRODNÝCH KAMEŇOV, BUDÚ DOMINOVAŤ CELKOVÉMU VZHĽADU. S TAKÝMITO DOPLNKAMI AJ JEDNUDUCHÉ A KLASICKÉ ŠATY ZÍSKAJÚ NOVÝ CHARAKTER.

 

 

SHOPPING S PRIATEĽKOU

 

PRI SOBOTNOM NAKUPOVANÍ S PRIATEĽKOU, MYSLITE NA TO, ABY VÁŠ STYLING BOL POHODLNÝ A ĽAHKÝ! ZVLÁŠŤ V ZIME TO NEPREŽEŇTE S NIEKOĽKÝMI VRSTVAMI A TOPÁNKAMI S KOŽUŠINOU - OVEĽA POHODLNEJŠIE VÁM BUDE, KEĎ SI VYBERIETE POHODLNÉ MOKASÍNY. NAPRÍKLAD TAKÉ, V ODTIENI TMAVEJ ZELENEJ S DOPLNKOM PERLY, KTORÉ SÚ HITOM SEZÓNY. A K NIM SI VYBERIETE ZOSTAVU NÁRAMKOV V PREKVAPUJÚCEJ PALETE FARIEB - OD LIMETKOVEJ ZELENEJ AŽ PO HOLUBIU ŠEDÚ. STYLING S POUŽITÍM TAKÝCHTO DOPLNKOV NEPOTREBUJE UŽ NIČ INÉ!   

 

 

SKUTOČNÁ BUSINESSWOMAN

 

LODIČKY NA VYSOKÝCH IHLIČKÁCH VO FARBE NUDE - CHARAKTERIZUJÚ OSOBNOSŤ SKUTOČNEJ BUSINESSWOMAN - UŽ DÁVNO JE ZNÁME, ŽE TOPÁNKY NA VYSOKOM PODPÄTKU DODAJÚ ŽENÁM SEBAVEDOMIE, KTORÉ JE NEVYHNUTNÉ NA DOSIAHNUTIE ÚSPECHU. BÉŽOVÉ LODIČKY BUDÚ SPRÁVNE LADIŤ SPOLU SO SVETLOU ZOSTAVOU NÁRAMKOV SO ZLATÝMI PRÍVESKAMI Z PRÍRODNÝCH KAMEŇOV. MÓDNU ČEREŠNIČKU DODAJÚ ZRKADLOVÉ OKULIARE!

 

 

WEEKEND ZA MESTOM

 

BUDETE TRÁVIŤ DOVOLENKU V KRÁSNOM ASPENE, ALEBO NA VIDIEKU ZA MESTOM? DO VAKU SI URČITE ZOBERTE ČLENKOVÉ TOPÁNKY S VYSOKOU PODRÁŽKOU - NIELEN, ŽE SÚ TEPLÉ A IDEÁLNE NA PRECHÁDZKY, ALE SÚ AJ VEĽMI MÓDNE. NAVYŠE SO ZOSTAVOU NÁRAMKOV V PASTELOVO - STRIEBORNEJ FARBE, TVORIA PERFEKTNÉ DUO - KTORÉ ROZSVIETIA AJ TEN NAJJEDNODUCHŠÍ LOOK A VY BUDETE SVIETIŤ NA KAŽDEJ FOTKE, KTORÚ STE SI UROBILI NA PAMIATKU.

 

 

DO PRÁCE

 

AK V PRÁCI NEMÁTE PRÍSNY KÓD OBLEČENIA, MÁTE NAOZAJ ŠŤASTIE, PRETOŽE KAŽDÝ DEŇ MÔŽETE EXPERIMENTOVAŤ S MÓDOU. TAK NAPRÍKLAD, ČO HOVORÍTE NA SUKŇU ZO SEMIŠU V SAFARI ŠTÝLE SPOLU S MOKASÍNAMI S VEĽKOU ZLATOU SPONOU A ZOSTAVOU NÁRAMKOV, V KTOREJ DOMINUJÚ NAJMÓDNEJŠIE FARBY SEZÓNY - ZELENÁ, PASTELOVÁ FIALOVÁ A ZLATÁ. A OKULIARE VÁM DODAJÚ MAXIMÁLNU CHARIZMU! ORIGINÁLNE TOPÁNKY A BIŽUTÉRIA, TO SÚ INVESTÍCIE, KTORÉ SA VÁM PREMENIA DO VÁŠHO MÓDNEHO VZHĽADU. SÚ DOKONALÝM DOPLNKOM K AKÉMUKOĽVEK ŠTÝLU A MÔŽU VÁM ZMENIŤ AJ JEHO CHARAKTER. 

HĽADÁTE VIAC INŠPIRÁCIÍ?? POZRITE SA:    :)