03.02.2018 | Modrypav.sk

AKÚ BIŽUTÉRIU SI VYBRAŤ KU SVETRU?

blog

SVETRE SÚ ABSOLUTNE "MUST HAVE" V ZIME. NO NIEKEDY MAŤ OBLEČENÉ RÔZNE SVETRE JE MÁLO.A VÁŠ STYLING NEMÁ CVENG! NIE JE HOT!  VTEDY PRICHÁDZA POMÔCŤ BIŽUTÉRIA. AKÚ BIŽUTÉRIU SI K SVETRU VYBRAŤ? DNES JE TU PRE VÁS NIEKOĽKO TIPOV :)

 

SVETER S "V" VÝSTRIHOM

MYSLÍM, ŽE KAŽDÁ Z NÁS MÁ RADA BLÚZKY, ALEBO SVETRE S VÝSTRIHOM V. KRÁSNE NÁM VYNIKNE KRK A PREDĹŽI SA. A POTOM BUŽUTÉRIA MÔŽE VYNIKNÚŤ V NAŠOM DEKOLTE. Z NAŠEJ PONUKY JEMNÉ TRIO NÁHRDELNÍKOV  (kód "nsc") BUDE V KOMBINÁCII S TAKÝMTO SVETROM VEEEĽMI TRENDY A IN - KOMBINÁCIA HRUBÉHO SVETRA A JEMNÝCH NÁHRDELNÍKOV JE HIT MEDZI BLOGERKAMI. AK VÁM JE MÁLO TÁTO ZVOLENÁ BIŽUTÉRIA, MÔŽETE SI PRIDAŤ VEĽKÉ OKRÚHLE NÁUŠNICE - A ZÍSKATE CELKOVÝ LOOK Z 90. ROKOV.

 

 

SVETER OVERSIZE

KEĎ NÁS VÍTA ZA OKNOM MRÁZIVÉ RÁNO - VIEME JEDNO, TENTO DEŇ BUDE PATRIŤ VEĽKÉMU, HRUBÉMU OVERSIZE SVETRU, KTORÝ NÁM POMÔŽE PREŽIŤ CHLADNÝ DEŇ. PAMÄTAJTE VŠAK NA TO, ŽE TAKÝTO SVETER  NÁM ZAKRYJE VŠETKY NAŠE TVARY, A NAŠU ŽENSKOSŤ MUSÍME ZDÔRAZNIŤ INÝM SPÔSOBOM - NAPR. POMOCOU ULTRA LESKLÝCH DOPLNKOV. MÔŽE TO BYŤ AJ VÝRAZNÁ ZOSTAVA NÁRAMKOV A NÁUŠNICE V ŠTÝLE BOHO. AK DÁVATE PREDNOSŤ GLAMOUR - ZVOĽTE NÁUŠNICE S VEĽKÝM KRYŠTÁLOM.

 

 

 

SLADKÁ RUŽOVÁ 

PASTELOVÁ RUŽOVÁ JE ĎALŠÍM HORÚCIM TRENDOM TOHTOROČNEJ ZIMY. SVETER V TEJTO FARBE, SA MÔŽE SPOJIŤ SO SLADKOU ZOSTAVOU RUŽOVO - ZLATÝCH NÁRAMKOV S ROZTOMILÝMI STRAPCAMI A POMPÓNMI. AK DODRŽIAVATE PRAVIDLO "THINK PINK" STAVTE NA SVIEŽE RUŽOVÉ NÁUŠNICE VYROBENÉ Z RETIAZOK.

 

 

ŠEDÁ

MÁTE V ŠATNÍKU ŠEDÝ SVETER? SKVELÝ ČAS ZMENIŤ JEHO "TVÁR". :) SO ZOSTAVOU NÁRAMKOV V PUDROVO - RUŽOVEJ FARBE ZÍSKA DRUHÝ ŽIVOT. ŠEDÁ VYZERÁ NÓBL AJ V SPOLOČNOSTI STRIEBORNEJ A KOŽUŠINOVEJ VESTY.