24.08.2017 | Modrypav.sk

3 TIPY - AKO SKOMBINOVAŤ TOHTOROČNÝ HIT LETA

blog

NOSENIE DŽÍNSOV NIKDY NEVYJDE Z MÓDY. NOSÍME ICH V RÔZNYCH STRIHOCH, ČI S RÔZNYMI OZDOBAMI. A V SÚČASTNOSTI SA OBJAVIL MODEL - S PERLAMI. ZAĽÚBILI SA DO NICH UŽ BLOGERI A CELEBRITY Z CELÉHO SVETA! NEVIEM AKO VY, ALE JE TO KÚSOK, KTORÝ JE "MUST HAVE" VO VIACERÝCH STYLINGOCH DIEVČAT. ALE JE TU NA MIESTE OTÁZKA : S ČÍM NOSIŤ TAKÉTO DŽÍNY A AKÚ BIŽUTÉRIU SI K NIM VYBRAŤ? POZRITE SI TIPY, KTORÉ BY VÁM MOHLI DAŤ ODPOVEĎ NA TÚTO OTÁZKU. :)

 

1. V ŠTÝLE BOHO

BIELE "NAFÚKNUTÉ" BLÚZKY SPOLU S DŽÍNAMI ZDOBENÝMI PERLAMI? HOT! ALE AKO SI DAŤ SVOJU OBĽÚBENÚ BIŽUTÉRIU, ABY SME TO NEPREHNALI S OZDOBAMI? ODPORÚČAM VÁM JEMNÉ NÁRAMKY S FAREBNÝMI STRAPCAMI Z KOLEKCIE "simplicity (kód bsc)". MÔŽETE SI VYBRAŤ Z NIEKOĽKÝCH VEĽMI TRENDY VZOROV. VYBERTE SI PÁR NA ZÁPÄSTIE, KTORÉ VÁM BUDÚ VYČNIEVAŤ Z "NAFÚKNUTÝCH" RUKÁVOV. AK SI CHCETE VYBRAŤ NÁUŠNICE, TAK STAVTE NA KOLEKCIU "etno (kód ket)", S EFEKTNÝMI FAREBNÝMI STRAPCAMI. 

 

2. VEĽKOMESTSKÝ ŠTÝL

POHODLNÉ TENISKY, VOĽNÉ TRIČKO A DŽÍNSY S PERLAMI - TO JE NAJLEPŠIA VOĽBA A URČITE KAŽDÁ Z NÁS RAZ VYSKÚŠALA TENTO ŠTÝL. V TOMTO PRÍPADE SA MÔŽETE S BIŽUTÉRIOU VYBLÁZNIŤ. ČO K TOMUTO STYLINGU VYBRAŤ? URČITE CHOKER - VO FARBÁCH ČIERNEJ, BÉŽOVEJ A MODREJ. SKVELÝM DOPLNKOM BUDÚ AJ NÁUŠNICE Z KOLEKCIE "glam rock (kód kgr)" - V TVARE HVIEZD, ALEBO INÝCH RÔZNYCH GEOMETRICKÝCH TVAROV.

 

3. ELEGANTNE

SAKO, ALEBO KABÁT V PARÍŽSKOM ŠTÝLE DODÁ BOYFRIENDOM S PERLAMI DOTYK ELEGANCIE. K TOMUTO STYLINGU ODPORÚČAM NAPR. ČIERNO-ZLATÉ, ALEBO BIELO-ZLATÉ NÁRAMKY Z KOLEKCIE "romantic boho (kód bbr)" A NÁUŠNICE SI VYBERTE Z KOLEKCIE "shining summer (kód kss)" -NAJLEPŠIE Z FAREBNÝCH SKLENENÝCH KRYŠTÁLOV, ALEBO V RÔZNYCH TVAROCH.